|
В Україні неплатежі за електроенергію встановили історичний |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 23 тра, 2013 08:38
Пропонуємо до обговорення: В Україні неплатежі за електроенергію досягли історичного максимуму - більше 400 млн дол., - джерело
Дивися повний текст В Україні неплатежі за електроенергію встановили історичний максимум - більше $400 млн.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 23 тра, 2013 08:38
покращення вже сьогодни
-
expert_OXPEHEHKO
-
-
- Повідомлень: 539
- З нами з: 10.04.13
- Подякував: 32 раз.
- Подякували: 162 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 23 тра, 2013 10:44
R2 написав:Пропонуємо до обговорення: В Україні неплатежі за електроенергію досягли історичного максимуму - більше 400 млн дол., - джерело
По его словам, проблема заключается в том, что в бюджете пока нет реальных средств для компенсации разницы в тарифах на воду для населения.За воду расценки вполне рыночные, вот только потери при транспортировке 40-60%. А схема понятна: энегрокомпании теперь чьи? Ахметова-Фирташа. Банкротят потихому водоканалы и через суд их себе подгребают, а дальше все понятно, государство им долги списывает (как в 2009 - взаимозачет типа) - вуаля, и они все дамках. А государство Украина в ж-опе 
-
EKO
-
-
- Повідомлень: 6865
- З нами з: 10.04.09
- Подякував: 3273 раз.
- Подякували: 2089 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
3
3
Додано: Чет 23 тра, 2013 13:16
EKO написав: R2 написав:Пропонуємо до обговорення: В Україні неплатежі за електроенергію досягли історичного максимуму - більше 400 млн дол., - джерело
По его словам, проблема заключается в том, что в бюджете пока нет реальных средств для компенсации разницы в тарифах на воду для населения.За воду расценки вполне рыночные, вот только потери при транспортировке 40-60%. А схема понятна: энегрокомпании теперь чьи? Ахметова-Фирташа. Банкротят потихому водоканалы и через суд их себе подгребают, а дальше все понятно, государство им долги списывает (как в 2009 - взаимозачет типа) - вуаля, и они все дамках. А государство Украина в ж-опе 
Все верно, только на этом мысль продолжу, дальше - рост тарифов до "экономически обоснованных". Дальше хомячки тикают из квартир роют себе землянки лопатой, как Азиров рекомендовал, отапливают соломой, как рекомендовал Ющ и сподиваются на краще!
-
expert_OXPEHEHKO
-
-
- Повідомлень: 539
- З нами з: 10.04.13
- Подякував: 32 раз.
- Подякували: 162 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
376 |
|
|
|
1 |
1872 |
|
|
|
1 |
1648 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|