В Україні неплатежі за електроенергію встановили історичний

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2013 08:38

В Україні неплатежі за електроенергію встановили історичний

Пропонуємо до обговорення:
В Україні неплатежі за електроенергію досягли історичного максимуму - більше 400 млн дол., - джерело

Дивися повний текст В Україні неплатежі за електроенергію встановили історичний максимум - більше $400 млн.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101031
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2013 08:38

покращення вже сьогодни
expert_OXPEHEHKO
 
Повідомлень: 539
З нами з: 10.04.13
Подякував: 32 раз.
Подякували: 162 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2013 10:44

  R2 написав:Пропонуємо до обговорення:
В Україні неплатежі за електроенергію досягли історичного максимуму - більше 400 млн дол., - джерело

По его словам, проблема заключается в том, что в бюджете пока нет реальных средств для компенсации разницы в тарифах на воду для населения.
За воду расценки вполне рыночные, вот только потери при транспортировке 40-60%.
А схема понятна: энегрокомпании теперь чьи? Ахметова-Фирташа. Банкротят потихому водоканалы и через суд их себе подгребают, а дальше все понятно, государство им долги списывает (как в 2009 - взаимозачет типа) - вуаля, и они все дамках. А государство Украина в ж-опе :twisted:
EKO
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6865
З нами з: 10.04.09
Подякував: 3273 раз.
Подякували: 2089 раз.
 
Профіль
 
1
3
3
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2013 13:16

  EKO написав:
  R2 написав:Пропонуємо до обговорення:
В Україні неплатежі за електроенергію досягли історичного максимуму - більше 400 млн дол., - джерело

По его словам, проблема заключается в том, что в бюджете пока нет реальных средств для компенсации разницы в тарифах на воду для населения.
За воду расценки вполне рыночные, вот только потери при транспортировке 40-60%.
А схема понятна: энегрокомпании теперь чьи? Ахметова-Фирташа. Банкротят потихому водоканалы и через суд их себе подгребают, а дальше все понятно, государство им долги списывает (как в 2009 - взаимозачет типа) - вуаля, и они все дамках. А государство Украина в ж-опе :twisted:


Все верно, только на этом мысль продолжу, дальше - рост тарифов до "экономически обоснованных". Дальше хомячки тикают из квартир роют себе землянки лопатой, как Азиров рекомендовал, отапливают соломой, как рекомендовал Ющ и сподиваются на краще!
expert_OXPEHEHKO
 
Повідомлень: 539
З нами з: 10.04.13
Подякував: 32 раз.
Подякували: 162 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 383
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
1 1881
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 08:19
ludasavkiv
1 1650
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 тра, 2026 22:50
ludasavkiv
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама
cron