Посада хірурга у міській або обласній лікарні коштує 30 тися

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234>
Повідомлення Додано: П'ят 31 тра, 2013 21:33

Посада хірурга у міській або обласній лікарні коштує 30 тися

Пропонуємо до обговорення:
Губернатор озвучив корупційні розцінки у своїй області

Дивися повний текст Посада хірурга у міській або обласній лікарні коштує 30 тисяч баксів - Тернопільський губернатор.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101001
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 31 тра, 2013 21:33

А теперь давайте посчитаем сколько стоит должность заместителя областной госадминистрации,или его советника-помошника,или еще какие портфели на областном-районном уровне??Сколько стоит поучавствовать в выборах и их выиграть??Сколько потратитить на покупку недостающих голосов??А потом уже будем считать крохи бедной медсестры на ставку 0.25.Отвлекать внимание от собственных персон-это конечно довольно умная затея..
Barbos
 
Заблокований
Повідомлень: 667
З нами з: 13.11.12
Подякував: 54 раз.
Подякували: 228 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 31 тра, 2013 21:37

Во-во, меня так и подмывает спросить: а сколько пан губернатор заплатил, чтобы стать паном губернатором?..
tank
 
Повідомлень: 745
З нами з: 13.10.08
Подякував: 1 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 31 тра, 2013 21:40

Он призвал всех присутствующих чиновников начать борьбу с коррупцией. "Давайте защитим бизнес от себя, от нас. Все, кто сидит в этом зале"


Ги! Просто шедевр!
І це говорить голова облдержадміністрації, який 3 роки пропрацював на цій посаді. Чи то головою у людини не в порядку, что то в дупль п'яний, чи взагалі всіх за ідіотів має...
Гондурас_мля
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 31 тра, 2013 21:57

  tank написав:Во-во, меня так и подмывает спросить: а сколько пан губернатор заплатил, чтобы стать паном губернатором?..

Питання, звісно, цікаве. Але я не був би таким категорічним. Бо в Тернопольський області член ПР - птах дуже рідкісний. Я би сказав треба бути ненормальним (в самому прямому сенсі) щоб там бути "смотрящим" від Янука. Що, власне, ми і бачим...
Гондурас_мля
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 31 тра, 2013 22:10

  Гондурас_мля написав:
  tank написав:Во-во, меня так и подмывает спросить: а сколько пан губернатор заплатил, чтобы стать паном губернатором?..

Питання, звісно, цікаве. Але я не був би таким категорічним. Бо в Тернопольський області член ПР - птах дуже рідкісний. Я би сказав треба бути ненормальним (в самому прямому сенсі) щоб там бути "смотрящим" від Янука. Що, власне, ми і бачим...


Так я не понял?! Кто в Тернополе даёт и берёт взятки? Понаехавшие из Донецка? Или всё-таки высокоморальные местные вуйки с европейскими ценностями? :roll:
Alexander_K
 
Повідомлень: 166
З нами з: 23.11.11
Подякував: 99 раз.
Подякували: 8 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 31 тра, 2013 22:14

Re: Посада хірурга у міській або обласній лікарні коштує 30

  Alexander_K написав:Так я не понял?! Кто в Тернополе даёт и берёт взятки? Понаехавшие из Донецка? Или всё-таки высокоморальные местные вуйки с европейскими ценностями? :roll:


Тернополе даёт и берёт взятки низкоморальные местные вуйки без ценностей.
Якось так.
andriyforever3
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 31 тра, 2013 23:36

  Alexander_K написав:
  Гондурас_мля написав:
  tank написав:Во-во, меня так и подмывает спросить: а сколько пан губернатор заплатил, чтобы стать паном губернатором?..

Питання, звісно, цікаве. Але я не був би таким категорічним. Бо в Тернопольський області член ПР - птах дуже рідкісний. Я би сказав треба бути ненормальним (в самому прямому сенсі) щоб там бути "смотрящим" від Янука. Що, власне, ми і бачим...


Так я не понял?! Кто в Тернополе даёт и берёт взятки? Понаехавшие из Донецка? Или всё-таки высокоморальные местные вуйки с европейскими ценностями? :roll:


Ги, де ви бачили в Тернополі донецьких? :mrgreen:
Навіть пияк-Хоптян місцевий. Ось він і організує збір цих хабарів як "смотрящий" для своїх донецьких (зараз вже "київських") хазяїв, я так міркую. :mrgreen:

Але щоб якось обілити "верхи" це вимальовується як ініциатива "знизу". Типу медсестра дає хабар за те, щоб влаштуватись на роботу на 0,5 ставки при ставці 900 грн. При цьому замовчується, що половина цієї суми збирається для передачи на самий "верх". Друга половина, мабуть, в довгому ланцюгу Тернопіль-Київ розчиняється.

PS. Я взагалі то це хабарництво навіть в випадку з медсестрою не схвалюю. Але у неї просто виходу немає. Її силомиць поставили в цю жахливу ситуацію. Мабуть щось заважає поїхати на заробітки в Італію, куди вже проторена у місцевих мешканців широка дорога...
Гондурас_мля
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 01 чер, 2013 00:33

И чего все так на Свободу наехали? Тролли-чинуши не хотят ничего менять и спамят!
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23439
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Суб 01 чер, 2013 14:57

  Alexander_K написав:
  Гондурас_мля написав:
  tank написав:Во-во, меня так и подмывает спросить: а сколько пан губернатор заплатил, чтобы стать паном губернатором?..

Питання, звісно, цікаве. Але я не був би таким категорічним. Бо в Тернопольський області член ПР - птах дуже рідкісний. Я би сказав треба бути ненормальним (в самому прямому сенсі) щоб там бути "смотрящим" від Янука. Що, власне, ми і бачим...


Так я не понял?! Кто в Тернополе даёт и берёт взятки? Понаехавшие из Донецка? Или всё-таки высокоморальные местные вуйки с европейскими ценностями? :roll:


то есть проблема взяток Вас именно в этом ракурсе волнует и ни как иначе? судя по построению вопроса Вы напрочь исключаете что хирург, выходец из Донецка, может купить место в Тернополе? лечить "высокоморальных местных вуйкив с европейскими ценностями" он не должен?...
И МЫ ПОСЛЕ ТАКИХ ВОПРОСОВ УДИВЛЯЕМСЯ НЕАДЕКВАТНОМУ РУКОВОДИТЕЛЮ
Karp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1837
З нами з: 22.03.10
Подякував: 482 раз.
Подякували: 320 раз.
 
Профіль
 
  #1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1446
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 08:46
maxshurko
1 606
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 тра, 2026 22:09
egorovaula260
7 3477
Переглянути останнє повідомлення
Суб 14 лют, 2026 11:22
anatoliy2202
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама