На Харківщині міліціонера спіймали на хабарі в $ 3000

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 04 чер, 2013 10:40

На Харківщині міліціонера спіймали на хабарі в $ 3000

Пропонуємо до обговорення:
На Харківщині міліціонер попався на хабарі в 3000 доларів

Дивися повний текст На Харківщині міліціонера спіймали на хабарі в $ 3000.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101016
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 04 чер, 2013 10:40

Выговор объявят, отстранят от должности на время расследования, и отпустят на пенсию в 30 лет.
horrr
Аватар користувача
 
Повідомлень: 901
З нами з: 30.01.09
Подякував: 35 раз.
Подякували: 105 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 04 чер, 2013 10:47

Мало занес руководству
sa
Аватар користувача
 
Повідомлень: 342
З нами з: 27.02.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 27 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 04 чер, 2013 12:18

У нас не берут взяток только те кому никто не даёт! Но зато есть демократия---попался на взятке ответишь не только за себя но и за тысячи других которые берут но не попадаются!
Pensioner
 
Заблокований
Повідомлень: 1000
З нами з: 27.12.12
Подякував: 26 раз.
Подякували: 196 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 04 чер, 2013 12:46

Pensioner
У нас не берут взяток только те кому никто не даёт! Но зато есть демократия---попался на взятке ответишь не только за себя но и за тысячи других которые берут но не попадаются!


Пример в студию, пожалуйста. Ловят каждый день, но ни разу не видел заголовка - "осужден за взятку". Мусорня отмажется и за убийство . У нас пьяный мусор сбил насмерть ребенка, и хоть бы х... !!!
peppermail
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1323
З нами з: 18.11.08
Подякував: 60 раз.
Подякували: 229 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 04 чер, 2013 12:50

  peppermail написав:Pensioner
У нас не берут взяток только те кому никто не даёт! Но зато есть демократия---попался на взятке ответишь не только за себя но и за тысячи других которые берут но не попадаются!


Пример в студию, пожалуйста. Ловят каждый день, но ни разу не видел заголовка - "осужден за взятку". Мусорня отмажется и за убийство . У нас пьяный мусор сбил насмерть ребенка, и хоть бы х... !!!

Какой Вам нужен пример?
Pensioner
 
Заблокований
Повідомлень: 1000
З нами з: 27.12.12
Подякував: 26 раз.
Подякували: 196 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 04 чер, 2013 13:10

..интересно, а кто в данной ситуации был заявителем, иными словами - кто "навел" на мента СВБ? - сам урка, который предпочел "добровольному пожертвованию в размере 2тыс долл" - очередной срок лет на 3.5 - 5 ?!..
maestro71
 
Повідомлень: 2204
З нами з: 09.09.11
Подякував: 168 раз.
Подякували: 514 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 04 чер, 2013 13:18

  maestro71 написав:..интересно, а кто в данной ситуации был заявителем, иными словами - кто "навел" на мента СВБ? - сам урка, который предпочел "добровольному пожертвованию в размере 2тыс долл" - очередной срок лет на 3.5 - 5 ?!..

Я думаю что этот урка и был работником СВБ
Pensioner
 
Заблокований
Повідомлень: 1000
З нами з: 27.12.12
Подякував: 26 раз.
Подякували: 196 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 7476
Переглянути останнє повідомлення
Чет 06 лис, 2025 21:09
trololo
1 1106
Переглянути останнє повідомлення
Вів 04 лис, 2025 12:02
salvydas
1 1114
Переглянути останнє повідомлення
Вів 15 жов, 2024 19:15
adzeba1960
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама