|
Киянам обіцяють паркінг за 12 тисяч доларів за місце |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 10 чер, 2013 09:09
Пропонуємо до обговорення: Киянам обіцяють паркінг за 12 тисяч доларів за місце
Дивися повний текст Киянам обіцяють паркінг за 12 тисяч доларів за місце.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101008
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 10 чер, 2013 09:09
На в"їзді до міста справді потрібні "перехоплюючі парковки", але їх краще ІМХО продавати... але продумати механізм від бариг, які тут же будуть їх викуповувати та здавати
-
monach
-
-
- Повідомлень: 218
- З нами з: 10.12.07
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 10 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 10 чер, 2013 13:30
логикак простая, владелец авто в глазах чинуш является дойной коровой. комунальные предприятия не в состоянии привести дороги в порядок, несмотря на внесения дорожного сбора в цену топлива. лучше б посчитали во сколько увеличились платежи обычного водителя на содержание дорог и где обещанное качество? водители платят дорожный сбор на ремонт и строительство новых дорог, почему за припаркованный автомобиль нужно платить "Київтранспарксервіс"-у? и еще пусть ответит "Київтранспарксервіс" сколько планируют с водительских 10-ти грн, перечислить в бюджет города, а сколько себе оставить.
-
Slon_Nosov
-
-
- Повідомлень: 2660
- З нами з: 13.07.09
- Подякував: 1093 раз.
- Подякували: 740 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
353 |
|
|
|
3 |
1314 |
|
|
|
2 |
6540 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|