На українських біржах обсяги торгів зросли більш ніж в два р

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 10 чер, 2013 14:56

На українських біржах обсяги торгів зросли більш ніж в два р

Пропонуємо до обговорення:
На українських біржах вдвічі зросли обсяги торгів

Дивися повний текст На українських біржах обсяги торгів зросли більш ніж в два рази.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101006
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 10 чер, 2013 14:56

Сведущий народ, объясните неучу, что за биржи-то такие о которых не знаю, а они есть....
Bot4Youbiz
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 10 чер, 2013 16:25

По ходу оставшееся в стране перепродают и очень активно, плодятся молодые успешные олигархи, а для пересичных на укр.бирже покращення уже наступило давно ))) Ведь пересичные здесь не нужны. А вообще в украине порядка 10 бирж
ujin_lord
 
Повідомлень: 624
З нами з: 27.05.13
Подякував: 19 раз.
Подякували: 130 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 10 чер, 2013 16:27

  Bot4Youbiz написав:Сведущий народ, объясните неучу, что за биржи-то такие о которых не знаю, а они есть....


речь идет о торговле ОВГЗ. основная площадка по торговле акциями Украинская биржа (ux.ua) на ладан дышит. ликвидность в разы хуже, чем было пару лет назад.
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2013 09:43

Удивило

  roman tr. написав:
  Bot4Youbiz написав:Сведущий народ, объясните неучу, что за биржи-то такие о которых не знаю, а они есть....

речь идет о торговле ОВГЗ. основная площадка по торговле акциями Украинская биржа (ux.ua) на ладан дышит. ликвидность в разы хуже, чем было пару лет назад.

Так это и удивило, что москали бабла не жалеют качая свою дочку, реклама,массовый ЛИКБЕЗ, выставки, брокеров с инет-трейдингом была куча, сейчас горстка. А вся торговля в Днепре, в тихих гаванях, о которых несведущие массы и не знают.
Bot4Youbiz
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 718
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 чер, 2026 22:05
salvydas
1 588
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 13:50
using1968
1 800
Переглянути останнє повідомлення
Вів 05 тра, 2026 17:28
aleksyakush1960
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама