|
Онлайн-вклади набирають обертів |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 25 чер, 2013 18:04
Пропонуємо до обговорення: Кількість банків, які пропонують розмістити гроші через інтернет, зросла більше ніж удвічі - з 6 до 13
Дивися повний текст Онлайн-вклади набирають обертів.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101003
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 25 чер, 2013 18:04
Лучше свои денежки отнесите на поле чудес из страны ..... Только так можно процитировать стремление банков по завлечению депозитов!
-
Деньги
-
-
- Повідомлень: 688
- З нами з: 13.06.13
- Подякував: 21 раз.
- Подякували: 52 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 25 чер, 2013 20:23
сейчас разные банки добавляют 0,5–1,5 процентных пункта за оформление по интернету
Враньё, в Приватбанке не то чтобы добавляют, а даже отнимают процент от вклада при размещении онлайн депозита. При всех операциях через Приват24 снимается 1% от суммы, в том числе и при размещеении депозита(!), получается что если положить депозит на 1 мес. под 9%, снимут 1 % а начислят 0,75 %, в итоге на размещении депозита получается потеря. Этож надо до такого додуматься, так людей обдирать.
-
myfin
-
-
- Повідомлень: 1
- З нами з: 25.06.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 25 чер, 2013 21:08
myfin написав:сейчас разные банки добавляют 0,5–1,5 процентных пункта за оформление по интернету Враньё, в Приватбанке не то чтобы добавляют, а даже отнимают процент от вклада при размещении онлайн депозита. При всех операциях через Приват24 снимается 1% от суммы, в том числе и при размещеении депозита(!), получается что если положить депозит на 1 мес. под 9%, снимут 1 % а начислят 0,75 %, в итоге на размещении депозита получается потеря. Этож надо до такого додуматься, так людей обдирать.
Приват это сарай. Кому пришло в голову вообще с ними работать. Лет 7 туда не захожу. Благо качество их услуг компрометирует их монополию.
-
Jack
-
-
- Повідомлень: 1308
- З нами з: 21.06.12
- Подякував: 128 раз.
- Подякували: 136 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 26 чер, 2013 14:49
myfin написав:сейчас разные банки добавляют 0,5–1,5 процентных пункта за оформление по интернету Враньё, в Приватбанке не то чтобы добавляют, а даже отнимают процент от вклада при размещении онлайн депозита. При всех операциях через Приват24 снимается 1% от суммы, в том числе и при размещеении депозита(!), получается что если положить депозит на 1 мес. под 9%, снимут 1 % а начислят 0,75 %, в итоге на размещении депозита получается потеря. Этож надо до такого додуматься, так людей обдирать.
Приват - найбільший банк, монополіст, поза конкуренцією, тому йому пофіг на рядових вкладників. А в інших банках таки додають за он-лайн відкриття депозиту. Наприклад в Дельті, Ідеї
-
serg_sk
-
-
- Повідомлень: 1074
- З нами з: 22.05.12
- Подякував: 427 раз.
- Подякували: 171 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1901 |
|
|
|
1 |
1332 |
|
|
|
1 |
1160 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|