У міністерства оборони США буде власний магазин додатків
Дивися повний текст Міноборони США займеться продажем додатків.
|
|
Міноборони США займеться продажем додатківПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Міноборони США займеться продажем додатків. Українською не "додатки", а "застосунки". Додатки це калька з російського некоректного перекладу.
rusan001
Краще вже калька, ніж такий жах. Вважатимемо це запозиченим словом, як "гамбургер"
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||