Підводний човен п'ятого покоління з'явиться в Росії в 2018 р

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Нед 07 лип, 2013 15:49

Підводний човен п'ятого покоління з'явиться в Росії в 2018 р

Пропонуємо до обговорення:
Підводний човен п'ятого покоління з'явиться в Росії в 2018 році

Дивися повний текст Підводний човен п'ятого покоління з'явиться в Росії в 2018 році.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 100999
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 07 лип, 2013 15:49

Круто когда есть бабло!
vicpc
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1084
З нами з: 11.10.09
Подякував: 6 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 08 лип, 2013 11:09

а нафига она нада?
GoodLobster
 
Повідомлень: 666
З нами з: 05.02.09
Подякував: 8 раз.
Подякували: 69 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 08 лип, 2013 18:45

  GoodLobster написав:а нафига она нада?

Путин фоткатся будет за штурвалом
avit
 
Повідомлень: 69
З нами з: 22.09.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 8 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 08 лип, 2013 20:22

  GoodLobster написав:а нафига она нада?

Ну, владельцам такого
http://fotohost.org/images/a125f341-109kB.jpg
мега-стар-круизера, разумеется, никакой флот, тем более, подводный - не нужен.
Кстати, за ремонт и обеспечение испытаний сего чуда техники 50-х годов - расплатились с клятыми москалями?
sergio1969
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 09 лип, 2013 07:58

GoodLobster
вся кацапня будет в экстазе
klauss
Аватар користувача
 
Повідомлень: 80
З нами з: 11.11.08
Подякував: 5 раз.
Подякували: 49 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 09 лип, 2013 12:14

В России все хорошие новости только в будущем
А в прошлом - утонувшие подлодки и упавшие ракеты
rorandak
 
Повідомлень: 398
З нами з: 13.07.09
Подякував: 88 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 09 лип, 2013 12:16

  vicpc написав:Круто когда есть бабло!


За полгода российский рубль обвалился на 10%

По итогам 2013 года реальный дефицит российского бюджета достигнет триллиона рублей.

Да, бабла немеряно

Хотя если напечатать много деревянных, то на них можно построить деревянную лодку
rorandak
 
Повідомлень: 398
З нами з: 13.07.09
Подякував: 88 раз.
Подякували: 68 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 09 лип, 2013 15:29

  sergio1969 написав: Ну, владельцам такого [@image@] мега-стар-круизера, разумеется, никакой флот, тем более, подводный - не нужен. Кстати, за ремонт и обеспечение испытаний сего чуда техники 50-х годов - расплатились с клятыми москалями?

Вы чтото путаете. Кляти москали должны расплатиться с нами за аренду и размещение в Севастополе.
GoodLobster
 
Повідомлень: 666
З нами з: 05.02.09
Подякував: 8 раз.
Подякували: 69 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 09 лип, 2013 17:17

Появится то она появится. Но так как спецов все меньше не будет ли с ней вот такого

Вівторок
09 липня 2013
17:55

Ракета «Протон-М» впала при старті на «Байконурі» через переплутані полюси
Ракета-носій «Протон-М» з трьома супутниками «Глонасс-М» впала на космодромі «Байконур» через людський чинник. Комісія з розслідування аварії встановила, що при складанні ракети неправильно підключили датчик кутових швидкостей. При підключенні були переплутані полюси.
У результаті того, що при монтажі були переплутані місцями плюс і мінус, система управління ракети отримувала некоректні дані про орієнтацію «Протона-М» у просторі, повідомляє ZN.UA.

Нагадаємо, «Протон-М» стартував з 81-го майданчика космодрому «Байконур» 2 липня. Майже відразу після відриву від стартового столу він різко відхилився від траєкторії польоту. Ракета впала на бік і почала розпадатися у повітрі. Після цього «Протон-М» впав за 2 кілометри від місця старту і вибухнув.

Через отруйну хмару, яка утворилася після падіння, персонал Байконура був евакуйований.

Виробництво ракети-носія і трьох супутників «Глонасс-М», а також організація їхнього запуску обійшлися Росії приблизно в 4 мільярди 400 мільйонів рублів.
Ratatui
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7937
З нами з: 30.11.12
Подякував: 119 раз.
Подякували: 737 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 1691
Переглянути останнє повідомлення
Сер 06 сер, 2025 07:53
GALeon
2 3932
Переглянути останнє повідомлення
Чет 17 лип, 2025 14:01
GALeon
1 2636
Переглянути останнє повідомлення
Вів 10 чер, 2025 23:26
yama
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама