Східні мрії: японці хочуть збирати свої автомобілі в Україні

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12
Повідомлення Додано: Сер 10 лип, 2013 23:18

Щось я не дуже розумію наших постерів.Якщо в Україні з'являться японські автозаводи навіть з малою локалізацією і на них будуть працювати по 100-200 робітників -все рівно це дуже добре. На 100-200 чоловік менше безробітних,на 100-200 чоловік більше платників податків.Чи для таких коментуючих-чим гірше,тим краще???
11oleksa11
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 10 лип, 2013 23:54

  11oleksa11 написав:Щось я не дуже розумію наших постерів.Якщо в Україні з'являться японські автозаводи навіть з малою локалізацією і на них будуть працювати по 100-200 робітників -все рівно це дуже добре. На 100-200 чоловік менше безробітних,на 100-200 чоловік більше платників податків.Чи для таких коментуючих-чим гірше,тим краще???

к мерседесу уже у нас колеса привинчивали, опыт был :mrgreen: Немцы быстро отказались от этой затеи, так как даже это умудрялись делать криво 8) На те же хюндаи в Луцке наши умельцы тоже шины разного радиуса ставить умудрялись :roll:
EKO
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6865
З нами з: 10.04.09
Подякував: 3273 раз.
Подякували: 2089 раз.
 
Профіль
 
1
3
3
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2013 07:38

Это такой тонкий японский комплимент Украине...
Artist
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 05.12.08
Подякував: 8 раз.
Подякували: 360 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2013 10:26

Капітан Очєвідность розказав нам про те, що у нас поганий інвестклімат. Хай запитає у видатного економіста, видатного бізнесмена, народного депутата України Олександра Януковича, як його покращити :mrgreen:
serg_sk
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1074
З нами з: 22.05.12
Подякував: 427 раз.
Подякували: 171 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2013 11:36

  11oleksa11 написав:Щось я не дуже розумію наших постерів.Якщо в Україні з'являться японські автозаводи навіть з малою локалізацією і на них будуть працювати по 100-200 робітників -все рівно це дуже добре. На 100-200 чоловік менше безробітних,на 100-200 чоловік більше платників податків.Чи для таких коментуючих-чим гірше,тим краще???


Я Вам разъясню. :roll: Тоже мне сначала это было не понятно. Теперь знаю, что большая часть постеров здесь на работе по созданию негативного имиджа для Украины. Относитесь к ним соответственно, как к врагам украинского народа. И меньше читайте желтую прессу. Лучше займитесь своими делами.
dinamo
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 1296
З нами з: 04.01.10
Подякував: 57 раз.
Подякували: 101 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2013 11:52

Re: Східні мрії: японці хочуть збирати свої автомобілі в Укр

И все авто вышедшие из конвеера "йыпонцев" будут гордо носить название "Ланос"
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2013 11:55

  11oleksa11 написав:Щось я не дуже розумію наших постерів.Якщо в Україні з'являться японські автозаводи навіть з малою локалізацією і на них будуть працювати по 100-200 робітників -все рівно це дуже добре. На 100-200 чоловік менше безробітних,на 100-200 чоловік більше платників податків.Чи для таких коментуючих-чим гірше,тим краще???
Лучше займитесь подчётом созданием рабочих мест в отрасли- ежели акцизы по импорту на б.у авто убрать..
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 11 лип, 2013 14:25

  dinamo написав:
  11oleksa11 написав:Щось я не дуже розумію наших постерів.Якщо в Україні з'являться японські автозаводи навіть з малою локалізацією і на них будуть працювати по 100-200 робітників -все рівно це дуже добре. На 100-200 чоловік менше безробітних,на 100-200 чоловік більше платників податків.Чи для таких коментуючих-чим гірше,тим краще???


Я Вам разъясню. :roll: Тоже мне сначала это было не понятно. Теперь знаю, что большая часть постеров здесь на работе по созданию негативного имиджа для Украины. Относитесь к ним соответственно, как к врагам украинского народа. И меньше читайте желтую прессу. Лучше займитесь своими делами.


ви переплутали імідж України та імідж української влади. Більшість постерів любить Україну, але ненавидить владу (є за що)
serg_sk
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1074
З нами з: 22.05.12
Подякував: 427 раз.
Подякували: 171 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 лип, 2013 12:25

  serg_sk написав:
  dinamo написав:
  11oleksa11 написав:Щось я не дуже розумію наших постерів.Якщо в Україні з'являться японські автозаводи навіть з малою локалізацією і на них будуть працювати по 100-200 робітників -все рівно це дуже добре. На 100-200 чоловік менше безробітних,на 100-200 чоловік більше платників податків.Чи для таких коментуючих-чим гірше,тим краще???


Я Вам разъясню. :roll: Тоже мне сначала это было не понятно. Теперь знаю, что большая часть постеров здесь на работе по созданию негативного имиджа для Украины. Относитесь к ним соответственно, как к врагам украинского народа. И меньше читайте желтую прессу. Лучше займитесь своими делами.


ви переплутали імідж України та імідж української влади. Більшість постерів любить Україну, але ненавидить владу (є за що)


Ничего я не путаю. Как можно любить Украину и не любить власть, которую сами выбираем и контролируем? Нонсенс. :wink:

Значит постеры являются теми, кто не любит Украину и ненавидит украинскую власть. Поэтому правильные действия украинской власти и вызывают такое негодование постеров. Все логично. :!: Они отстаивают интересы зарубежных властей и народов. Своеобразная пятая колонна.

Некоторые читатели, которые не разбираются в приоритетах для Украины, могут быть обмануты постерами. Но слава Богу есть те, кого обмануть сложно. :mrgreen:
dinamo
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 1296
З нами з: 04.01.10
Подякував: 57 раз.
Подякували: 101 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 лип, 2013 14:53

  dinamo написав:
Ничего я не путаю. Как можно любить Украину и не любить власть, которую сами выбираем и контролируем? Нонсенс. :wink:
:mrgreen:


свята наївність - ми вибираємо владу і контролюємо її :lol: Все зрозуміло - ви або проплачений ПРаст, або троль, який тут приколи заганяє, або людина, яка несповна розуму :cry:
serg_sk
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1074
З нами з: 22.05.12
Подякував: 427 раз.
Подякували: 171 раз.
 
Профіль
 
  #<12
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 387
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
1 1892
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 08:19
ludasavkiv
1 1656
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 тра, 2026 22:50
ludasavkiv
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама
cron