80% українських водіїв хоча б раз купували неякісний бензин
Дивися повний текст 80% українських водіїв хоча б раз купували неякісний бензин.
|
|
80% українських водіїв хоча б раз купували неякісний бензинПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст 80% українських водіїв хоча б раз купували неякісний бензин. Иногда возникает впечатление,что тебе просто нассали в бак,а не бензина залили.Бадяжат все,везде и кругом,притом со старшной силой.20% оставшихся,по мнению написавшего эту статью-просто бестолковые,не поняшие до сих пор,что их на заправке хоть раз-да нае...ли.Потому как все на 100% через это прошли.
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||