|
Міндоходов лякає "спрощенців" штрафами за прострочення подат |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 08 сер, 2013 15:26
Пропонуємо до обговорення: Міндоходов лякає "спрощенців" штрафами за прострочення по податках
Дивися повний текст Міндоходов лякає "спрощенців" штрафами за прострочення податкових платежів.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 08 сер, 2013 15:26
Запугивать - это их метод! Право - метод европейский!
-
Zadauto
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 08 сер, 2013 16:05
Не плутайте людей. Ніяких авансів платити по закону не треба. До 20 числа необхідно платити за поточний місяць! Це раніше було необхідно платити до 20 числа поточного місяця за місяць наступний. Зараз такого немає.
А в пенсійний фонд соціальний внесок платиться раз в квартал до 20 числа місяця, що йде після кварталу, за який проводиться оплата!
-
Webracer
-
-
- Повідомлень: 1704
- З нами з: 02.09.12
- Подякував: 177 раз.
- Подякували: 337 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 08 сер, 2013 16:57
Для того, щоб щось рекомендувати потрібно як мінімум знати внутрішню специфіку ринку і бізнесу. Сумніваюсь, що спеціалісти МВФ можуть цим похвастатись за декілька візитів, що наносили до України
-
koluba_a
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 08 сер, 2013 17:03
Не для того (и не для тех) их открывали, чтоб теперь отменить.
-
Dikoy
-
-
- Повідомлень: 1291
- З нами з: 19.03.09
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 45 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 08 сер, 2013 17:05
И долго мы будем прогибаться перед Европой, нужно как-то показать, что и у нас есть право голоса и свои интересы.
-
Mentalist
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 08 сер, 2013 17:11
Непонятно только одно, что здесь страшного-то?
-
konstantin_moreinis
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 08 сер, 2013 17:12
По-моему, более простой "упрощенки", чем у нас нигде в мире нет...
-
konstantin_moreinis
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 08 сер, 2013 17:19
может и простая, но меняется два раза в год - это капэць какой-то, а не "упрощенка"
-
Tamagoch
-
-
- Повідомлень: 3290
- З нами з: 03.02.13
- Подякував: 322 раз.
- Подякували: 350 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 08 сер, 2013 17:29
За это всегда были штрафы. У меня жена бухгалтер, всегда старается платить вовремя.
-
vladimblag
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
7 |
10898 |
|
|
|
19 |
12203 |
|
|
|
2 |
4174 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|