Міндоходов лякає "спрощенців" штрафами за прострочення подат

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #123>
Повідомлення Додано: Чет 08 сер, 2013 15:26

Міндоходов лякає "спрощенців" штрафами за прострочення подат

Пропонуємо до обговорення:
Міндоходов лякає "спрощенців" штрафами за прострочення по податках

Дивися повний текст Міндоходов лякає "спрощенців" штрафами за прострочення податкових платежів.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 08 сер, 2013 15:26

Запугивать - это их метод! Право - метод европейский!
Zadauto
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 08 сер, 2013 16:05

Не плутайте людей. Ніяких авансів платити по закону не треба. До 20 числа необхідно платити за поточний місяць! Це раніше було необхідно платити до 20 числа поточного місяця за місяць наступний. Зараз такого немає.

А в пенсійний фонд соціальний внесок платиться раз в квартал до 20 числа місяця, що йде після кварталу, за який проводиться оплата!
Webracer
 
Повідомлень: 1704
З нами з: 02.09.12
Подякував: 177 раз.
Подякували: 337 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 08 сер, 2013 16:57

Для того, щоб щось рекомендувати потрібно як мінімум знати внутрішню специфіку ринку і бізнесу. Сумніваюсь, що спеціалісти МВФ можуть цим похвастатись за декілька візитів, що наносили до України
koluba_a
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 08 сер, 2013 17:03

Не для того (и не для тех) их открывали, чтоб теперь отменить.
Dikoy
 
Повідомлень: 1291
З нами з: 19.03.09
Подякував: 4 раз.
Подякували: 45 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 08 сер, 2013 17:05

И долго мы будем прогибаться перед Европой, нужно как-то показать, что и у нас есть право голоса и свои интересы.
Mentalist
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 08 сер, 2013 17:11

Непонятно только одно, что здесь страшного-то?
konstantin_moreinis
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 08 сер, 2013 17:12

По-моему, более простой "упрощенки", чем у нас нигде в мире нет...
konstantin_moreinis
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 08 сер, 2013 17:19

может и простая, но меняется два раза в год - это капэць какой-то, а не "упрощенка"
Tamagoch
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3290
З нами з: 03.02.13
Подякував: 322 раз.
Подякували: 350 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 08 сер, 2013 17:29

За это всегда были штрафы. У меня жена бухгалтер, всегда старается платить вовремя.
vladimblag
 
 
 
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
7 10893
Переглянути останнє повідомлення
Суб 14 гру, 2024 21:02
beredis
19 12201
Переглянути останнє повідомлення
Суб 30 жов, 2021 15:52
safonovstanislav
2 4174
Переглянути останнє повідомлення
Сер 09 гру, 2020 04:12
DalzielEgan
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама