Для тих хто знімає та здає житлову нерухомість у Києві

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 24672468246924702471 ... 2480>
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2024 05:20

  ihorkyiv написав:Ви перебільшуєте вартість ризику
ua забыл сказать, что в случае пожара/потопа по вине арендаторов компенсация убытков соседям тоже ляжет на лорда. Так что в 50 можно и не вложиться, учитывая стоимость ремонтов. Стены конечно уносить не будут. Мой приятель был понятым при оформлении квартиры из которой арендаторы вынесли всё, включая розетки. Только обойки и плитку оставили. Очень удобно за 500$ укомплектовали какую то квартиру. И об этом случае не сообщило ни одно СМИ. Статистика много ли таких случаев - недоступна.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23153
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3342 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2024 07:24

UA

Кондер паше при відкритому вікні - звичайна практика в орендній квартирі.


Це такий самий штатний режим роботи. Крім перевитрат е/е (її оплачують орендатори) і звісно витрат ресурсу годин , нічого йому не буде. Вас же не хвилює, якщо ТВ не вимикають годинами?
Навіть бюджетні кондиціонери роками відпрацьовують на МАФах. В Африці бюджетні HAIER працюють 24/7 роками без ремонту. При правильному не криворукому монтажі і періодичних чистках в умовах України це було б років 10 , не менше.
Hotab
 
Повідомлень: 12100
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2217 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2024 09:45

  vitaliiangel написав:
  ihorkyiv написав:Ви перебільшуєте вартість ризику
ua забыл сказать, что в случае пожара/потопа по вине арендаторов компенсация убытков соседям тоже ляжет на лорда. Так что в 50 можно и не вложиться, учитывая стоимость ремонтов. Стены конечно уносить не будут. Мой приятель был понятым при оформлении квартиры из которой арендаторы вынесли всё, включая розетки. Только обойки и плитку оставили. Очень удобно за 500$ укомплектовали какую то квартиру. И об этом случае не сообщило ни одно СМИ. Статистика много ли таких случаев - недоступна.

У разі пожежі/потопу ні три, ні десять заставних ставок не покриють збитків. То може, за вашою логікою, при поселенні клієнтів одразу вимагати у заставу ринкову вартість квартири ??? :shock: На випадок такої біди якраз і прописуються умови у договорі оренди, де відшкодування усіх збитків покладається на орендаря, окрім випадків форс-мажору. Щодо досвіду вашого приятеля-понятого, то я завжди кажу: краще під оренду мати 3-5 квартир рівня лютого економу, ніж одну бізнес класу з космічним ремонтом. Дохід співмірний, особливо нині. Або якщо вже дуже переживаєте за розетки за 30 грн, то краще вам цим бізнесом не займатися, здоровіше будете.)
ihorkyiv
 
Повідомлень: 830
З нами з: 01.05.17
Подякував: 153 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2024 10:14

Невже винуватий арендатор?

ihorkyiv , у мене був потоп в перший місяць після заселення , я перший там жив після ремонту , новобуд.
Я був у відʼїзді, мені телефонує хазяїн, чи не забув я закрити кран на умивальнику.
Зʼясувалось, що шаровий кран під умивальником дешман-китай, лопнув.
Хто винуватий?
Безконтрольність за робітниками дружини хазяїна, поки той в Африці заробляв гроші, а дружина займалась ремонтом під оренду.
Я потім , раз така справа, ще кілька моментів порекомендував замінити, що і було зроблено.
Hotab
 
Повідомлень: 12100
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2217 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2024 10:25

  ihorkyiv написав:У разі пожежі/потопу ні три, ні десять заставних ставок не покриють збитків. То може, за вашою логікою, при поселенні клієнтів одразу вимагати у заставу ринкову вартість квартири ???
по моей логике надо адекватно оценивать риски. Вы тут писали что 50к как потолок это преувеличение. Я вам указал на ситуации когда их может нехватить. Кстати по этой же причине лучше сдавать квартиры на 1м этаже, чтобы снизу топить было некого.
  ihorkyiv написав:Щодо досвіду вашого приятеля-понятого, то я завжди кажу: краще під оренду мати 3-5 квартир рівня лютого економу, ніж одну бізнес класу з космічним ремонтом. Дохід співмірний, особливо нині. Або якщо вже дуже переживаєте за розетки за 30 грн, то краще вам цим бізнесом не займатися, здоровіше будете.)
не могу ни согласиться, ни поспорить. Просто приму к сведению.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23153
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3342 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2024 11:06

  ihorkyiv написав: Або якщо вже дуже переживаєте за розетки за 30 грн, то краще вам цим бізнесом не займатися, здоровіше будете.)

Якщо ставити розетки по 30 грн, то дійсно краще орендним бізнесом не займатися.
UA
 
Повідомлень: 8165
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1826 раз.
Подякували: 2228 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2024 11:13

  Hotab написав:Зʼясувалось, що шаровий кран під умивальником дешман-китай, лопнув.
Хто винуватий?
Безконтрольність за робітниками дружини хазяїна, поки той в Африці заробляв гроші, а дружина займалась ремонтом під оренду.
Я потім , раз така справа, ще кілька моментів порекомендував замінити, що і було зроблено.

Ви праві. Лендлордами мають право бути лише технічно грамотні, досвідчені громадяни.
В квартирі з орендною платою 250 доларів кулькові крани повинні бути рівня від Bugatti. Оригінальні, а не підробки.
UA
 
Повідомлень: 8165
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1826 раз.
Подякували: 2228 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2024 11:19

  Hotab написав:ihorkyiv , у мене був потоп в перший місяць після заселення , я перший там жив після ремонту , новобуд.
Я був у відʼїзді, мені телефонує хазяїн, чи не забув я закрити кран на умивальнику.
Зʼясувалось, що шаровий кран під умивальником дешман-китай, лопнув.
Хто винуватий?
Безконтрольність за робітниками дружини хазяїна, поки той в Африці заробляв гроші, а дружина займалась ремонтом під оренду.
Я потім , раз така справа, ще кілька моментів порекомендував замінити, що і було зроблено.

Відповідь очевидна: НЕ ВИ. І після того потопу власники не втратили 50000 дол., не відмовилися від бізнесу, якось вирішили питання із сусідами та виправили ще низку дрібних недоліків, зазначених вами. Усе це робочі моменти. Життя продовжилося. Заставну суму вам втричі не підвищили.) Сподіваюся, у них все гаразд з орендою, наскільки це можливо під час війни. Не такий страшний, небезпечний і збитковий орендний бізнес, як його деякі дописувачі малюють, посилаючись на поодинокі негаразди, які виникають на умовний 1 млн. населення та навіть не враховуються статистикою.)
ihorkyiv
 
Повідомлень: 830
З нами з: 01.05.17
Подякував: 153 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2024 11:25

  UA написав:
  ihorkyiv написав: Або якщо вже дуже переживаєте за розетки за 30 грн, то краще вам цим бізнесом не займатися, здоровіше будете.)

Якщо ставити розетки по 30 грн, то дійсно краще орендним бізнесом не займатися.

Емпірика засвідчує протилежне.
ihorkyiv
 
Повідомлень: 830
З нами з: 01.05.17
Подякував: 153 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2024 11:42

  ihorkyiv написав:
  UA написав:
  ihorkyiv написав: Або якщо вже дуже переживаєте за розетки за 30 грн, то краще вам цим бізнесом не займатися, здоровіше будете.)

Якщо ставити розетки по 30 грн, то дійсно краще орендним бізнесом не займатися.

Емпірика засвідчує протилежне.

В комплекті з китайскими автоматичними вимикачами, синею ізолентою та 50 річною електропроводкою, справді ідеальне рішення.
UA
 
Повідомлень: 8165
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1826 раз.
Подякували: 2228 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 24672468246924702471 ... 2480>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Bolt і 12 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8877 6932657
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 19:38
stm
117760 29525559
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 14:46
vitaliiangel
10012 6257392
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама