Для тих хто знімає та здає житлову нерухомість у Києві

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 24662467246824692470 ... 2481>
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2024 22:12

  Hotab написав:UA , як людина, яка чимало в житті знімала (в різних містах) , мене в свою чергу тут дивують деякі вислови.
Лорди хочуть повернути квартиру в тому стані, як її здали. І це через кілька років проживання. Це як? За кілька років експлуатації ремонт не втомлюється? Не зʼявляються сліди експлуатації?? Не буде десь сколів на фарбі стін, на меблях? Тут власне житло , включно де живе акуратна дєвочка без дітей, і то зазнає пошкоджень: крихітні порізи на столєшці, мікросколи, на дверях забої від робота-пилососа.
Чи по виїзді треба зробити косметичний ремонт і оновлення меблів?
Я не кажу, що потрібно пробачати явно недбале ставлення (колега дебіл в кімнаті зйомноі квартири кидав ніж в двері і прийшов на роботу здивовано і обурено повідомив, що з нього вирахували при виселенні). Але яке може бути «в тому ж стані»??
Або через кілька років отримання прибутків лорд виявляється не здатний оплатити сам клінінг перед черговою здачею житла?

З. і. Сподіваюсь життя не змусить мене знов вступити в стосунки з лордами (крім подобово). Бісяче це діло.

Я ж і кажу - Нефиг сдавати гарні квартири.
Брати компенсацію за подряпини це звичайна світова практика.
Тому і розвинута оренда без меблів, техніки ... навіть без підлогового покриття.
Орендар сам купляє, монтує та сам царапає на власний розсуд.
При виїзді орендар перефарбовує стіни.

Новий ремонт, меблі, техніка то не для українських орендних квартир.
Квартира повинна бути добряче втомлена та залог 3-5 місячних арендных плат.

В мене знайома при виїзді з орендної квартири в Варшаві найняла клірингову фірму, а після фірми ще 4 дні доводила квартиру до стану в якому вона в неї заселялась.
Залог в 3 місячні оренди робить дива.
Такої благодійності з боку орендодавців як в Україні більше ніде немає.
UA
 
Повідомлень: 8360
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1847 раз.
Подякували: 2241 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2024 22:28

  hume написав:После "вернуть как брал" должно идти, "за исключением естественного износа".

К сожалению видел много людей, которые по разным причинам вынуждены были сдать квиточку, и они, на психологическом/подсознательном уровне не могут смириться, что арендной квартиры будет естественный износ в процессе эксплуатации.

Не можна здавати в оренду квартиру зроблену для себе і в яку власник збирається повернутися жити.
UA
 
Повідомлень: 8360
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1847 раз.
Подякували: 2241 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2024 22:31

  Hotab написав:gonchik74 , як у них прописано і по факту вирішується природні поломки техніки? Я не про гарячу каструлю в холодильник і він помер, а наприклад згорів тен бойлера , чи він потік. (Доречі, хто міняє аноди і оті всі чистки бака?)
Чи потік змішувач.
Чи з конда витік фреон.

Такого поки що не було. Ну і бойлери тут не використовують. За два роки не було відключення світла і гарячої/холодної. Якось згорів світильник лед. Я розібрав - воно китайське, не ремотується, не купиш лампи. Подзвонив, мовляв так і так - мовчки поміняли. Щодо кондиціонерів - власниця узгодила час, коли прийдуть сервісмени на щорічний сервіс. Прийшли, зробили ( у мене таке робив квартирант сам, ну типу чистив фільтри, дезинфікував).
gonchik74
Аватар користувача
 
Повідомлень: 764
З нами з: 28.01.15
Подякував: 14 раз.
Подякували: 126 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2024 23:17

  gonchik74 написав:... Щодо кондиціонерів - власниця узгодила час, коли прийдуть сервісмени на щорічний сервіс. Прийшли, зробили ( у мене таке робив квартирант сам, ну типу чистив фільтри, дезинфікував).

А за роботу сервісменів заплатив хто?
UA
 
Повідомлень: 8360
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1847 раз.
Подякували: 2241 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2024 23:31

  UA написав:
  gonchik74 написав:... Щодо кондиціонерів - власниця узгодила час, коли прийдуть сервісмени на щорічний сервіс. Прийшли, зробили ( у мене таке робив квартирант сам, ну типу чистив фільтри, дезинфікував).

А за роботу сервісменів заплатив хто?

А хто зацікавлений щоб техніка працювала якомога довше без поломок? Невже не власник?
Чи власнику все одно коли зламається конд? Він його заміну повісить на арендатора, навіть якщо він вчора заїхав, а конду 10 років?
Hotab
 
Повідомлень: 12355
З нами з: 15.02.09
Подякував: 344 раз.
Подякували: 2237 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2024 23:53

  UA написав:
  gonchik74 написав:... Щодо кондиціонерів - власниця узгодила час, коли прийдуть сервісмени на щорічний сервіс. Прийшли, зробили ( у мене таке робив квартирант сам, ну типу чистив фільтри, дезинфікував).

А за роботу сервісменів заплатив хто?

Звісно власник. У випадку мого квартиранта - я платив за хімію. Свого роду симбіоз)
У дитини в квартирі (Нідерланди) власник робив ремонт ( замінив склопакети, щось там доутеплив, купив новий пилік, замінив холодильник). Все виключно з метою платити меншу квартплату і підняти ціну ( без цих маніпуляцій офіційно не міг). Чекаємо ціни на 24/25 рік)
gonchik74
Аватар користувача
 
Повідомлень: 764
З нами з: 28.01.15
Подякував: 14 раз.
Подякували: 126 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2024 00:05

  Hotab написав:А хто зацікавлений щоб техніка працювала якомога довше без поломок? Невже не власник?
Чи власнику все одно коли зламається конд? Він його заміну повісить на арендатора, навіть якщо він вчора заїхав, а конду 10 років?

Кондер паше при відкритому вікні - звичайна практика в орендній квартирі.
UA
 
Повідомлень: 8360
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1847 раз.
Подякували: 2241 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2024 00:40

  UA написав:
  Hotab написав:UA , як людина, яка чимало в житті знімала (в різних містах) , мене в свою чергу тут дивують деякі вислови.
Лорди хочуть повернути квартиру в тому стані, як її здали. І це через кілька років проживання. Це як? За кілька років експлуатації ремонт не втомлюється? Не зʼявляються сліди експлуатації?? Не буде десь сколів на фарбі стін, на меблях? Тут власне житло , включно де живе акуратна дєвочка без дітей, і то зазнає пошкоджень: крихітні порізи на столєшці, мікросколи, на дверях забої від робота-пилососа.
Чи по виїзді треба зробити косметичний ремонт і оновлення меблів?
Я не кажу, що потрібно пробачати явно недбале ставлення (колега дебіл в кімнаті зйомноі квартири кидав ніж в двері і прийшов на роботу здивовано і обурено повідомив, що з нього вирахували при виселенні). Але яке може бути «в тому ж стані»??
Або через кілька років отримання прибутків лорд виявляється не здатний оплатити сам клінінг перед черговою здачею житла?

З. і. Сподіваюсь життя не змусить мене знов вступити в стосунки з лордами (крім подобово). Бісяче це діло.

Я ж і кажу - Нефиг сдавати гарні квартири.
Брати компенсацію за подряпини це звичайна світова практика.
Тому і розвинута оренда без меблів, техніки ... навіть без підлогового покриття.
Орендар сам купляє, монтує та сам царапає на власний розсуд.
При виїзді орендар перефарбовує стіни.


Новий ремонт, меблі, техніка то не для українських орендних квартир.
Квартира повинна бути добряче втомлена та залог 3-5 місячних арендных плат.

В мене знайома при виїзді з орендної квартири в Варшаві найняла клірингову фірму, а після фірми ще 4 дні доводила квартиру до стану в якому вона в неї заселялась.
Залог в 3 місячні оренди
робить дива.
Такої благодійності з боку орендодавців як в Україні більше ніде немає.

Такі вимоги можна впровадити лише за умов високого попиту та дефіцитного стану орендного ринку. Наближено схожа ситуація існувала у Києві з серпня 2007 року до жовтня 2008 р. Відтоді - надлишкова пропозиція житла, ринок орендаря, незмінна депресивна тенднція щодо інтересів лорда. Пропозиція/вимога надати у заставу три орендні ставки в економ сегменті - ознака божевілля орендодавця. Клієнти шанують привітних, чемних і певною мірою поступливих власників житла. Як наслідок, мешкають у квартирі роками та відповідально ставляться до збереження її попереднього стану. За нинішніх обставин перебирати клієнтами не доводиться, а бидло слід розпізнавати на етапі знайомства і підписання договору, чемно прощаючись під приводом ще низки запланованих переглядів іншими претендентами. З порядними клієнтами завжди можна домовитися про відшкодування у разі виявлення пошкоджень, а раптом ні, то прийміть це як дар божий щодо збагачення вашого професійного досвіду. У подальшому будете ретельніше ставитися до підбору клієнтів. Головне - не брати негатив до серця. Така моя філософія орендного бізнесу протягом 24 років. Випадки були різні.
ihorkyiv
 
Повідомлень: 836
З нами з: 01.05.17
Подякував: 155 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2024 01:46

  ihorkyiv написав:Такі вимоги можна впровадити лише за умов високого попиту та дефіцитного стану орендного ринку. Наближено схожа ситуація існувала у Києві з серпня 2007 року до жовтня 2008 р. Відтоді - надлишкова пропозиція житла, ринок орендаря, незмінна депресивна тенднція щодо інтересів лорда. Пропозиція/вимога надати у заставу три орендні ставки в економ сегменті - ознака божевілля орендодавця. Клієнти шанують привітних, чемних і певною мірою поступливих власників житла. Як наслідок, мешкають у квартирі роками та відповідально ставляться до збереження її попереднього стану. За нинішніх обставин перебирати клієнтами не доводиться, а бидло слід розпізнавати на етапі знайомства і підписання договору, чемно прощаючись під приводом ще низки запланованих переглядів іншими претендентами. З порядними клієнтами завжди можна домовитися про відшкодування у разі виявлення пошкоджень, а раптом ні, то прийміть це як дар божий щодо збагачення вашого професійного досвіду. У подальшому будете ретельніше ставитися до підбору клієнтів. Головне - не брати негатив до серця. Така моя філософія орендного бізнесу протягом 24 років. Випадки були різні.

Орендар ризикує 250 долларами застави
Орендодавець ризикує 50 000 долларами вартості квартири економ класу сподіваючись лише на порядність орендаря.
Така зараз математика орендного бизнесу в Україні
UA
 
Повідомлень: 8360
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1847 раз.
Подякували: 2241 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 23 бер, 2024 01:59

UA
Ви перебільшуєте вартість ризику, оскільки 50000 дол. можна втратити лише у разі незаконного відчуження житла. А реальний ризик полягає у пошкодженні внутрішнього оздоблення об"єкту, меблів, техніки, завдання збитків сусідам з різних причин. Багато у Києві таких катастрофічних випадків?? Загалом, дійсно, такі бізнесові реалії. Але вовка боятися - шампанського не пити. ))
ihorkyiv
 
Повідомлень: 836
З нами з: 01.05.17
Подякував: 155 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 24662467246824692470 ... 2481>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
118104 29773430
Переглянути останнє повідомлення
Пон 03 чер, 2024 18:56
rjkz
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 909, 910, 911
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
9101 6975206
Переглянути останнє повідомлення
Пон 03 чер, 2024 12:03
akurt
10025 6280017
Переглянути останнє повідомлення
Чет 30 тра, 2024 16:00
Zochan
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама