Американці відмовляються від громадянства через великі подат

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123
Повідомлення Додано: Нед 18 сер, 2013 20:30

  DrBond написав:Гондурас_мля
Распишите, пожалуйста, как вы высчитали 2/3 ФОП на налоги. Заранее благодарен.
Помогу вам сохранить лицо и покажу как ПРАВИЛЬНО насчитываются налоги в Украине (по самому жесткому раскладу, без ЧП).
...
А теперь - чуть сложнее. С учетом вашего непонимания в простых вопросах - этот будет для вас "высшая математика". Но я попробую.
...


Ви занадто впевнені, mr.Bond, в своїх аналітичних здібностях, а насправді то "король голий". До того ж я писав не ФОТ, а оплата праці, що дещо інше. Зараз поясню.

Якщо вже вимагаєте математичної точності, будь ласка:
1) Нехай 1 (грн) на руки

2) 1 + 0,15 = 1,15 (грн) (+ ПДФО) (17% поки що не беремо, оскільки говорили про двірника)

3) 1,15 * 1,036 = 1,19 (грн) (+ начислення ЄСВ на ФОТ)

4) 1,19 * (1,36...1,49) = 1,62...1,77 (грн) (+ЄСВ для граничних ставок 36% и 49%)

5а) 1,62 * 1,2 = 1,94 (+ ПДВ при ЄСВ по ставці 36%)
5б) 1,77 * 1,2 = 2,12 (+ ПДВ при ЄСВ по ставці 49%)
Любий бухгалтер вам підтвердить, що цей ПДВ ви мушені будете заплатити при виплаті з/п, хоч і не в один час з нею.

Якщо згодні, то тепер саме цікаве. Насправді зароблену 1 грн ви як споживач витрачаєте на товар, в якому є 20% націнки (т.з. ПДВ), яка йде державі. Тобто насправді оплата праці не 1грн, а 1/1,2=0,83грн. Ну і що таке 0,83 відносно 1,94...2,12? Приблизно 1/3. Хай вже буде бальзам на вашу душу, що з математикою у мене проблеми :mrgreen:
Зауважу, що ПДВ у нас зтягується з доходів людей двічі, в чому його суттєва відмінність від ПДВ в цивілізованих країнах.

І не треба тут наводити тінь на плетінь з податком на прибуток. Во всіх країнах з/п - то витрати работодавця. Невже не чули, що американці завжди приводять з/п до виплати податків?

Ну а тепер про те, для чого треба тримати такі величезні податки, а не знизити їх до нормального рівня і встановити реальні ціни на все.

1) для спекуляції про те, що люди у нас бідні. Хіба будеш багатим, якщо 2/3 з заробленого тобою відбирають. Багаті тільки злодії, які ці 2/3 не платять. Це веде к тотальній криміналізації і к тотальному компромату на кожного.

2) З п.1. для нашої влади витікає бронебойний аргумент проти вимоги МВФ підняти ціни на ЖКХ і на газ для населення. Насправді ж ці вимоги мають і іншу складову - зменшити величезні податки. Щоб люди були спроможні платити реальні ціни.

Тобто вся ця податкова система на те і розрахована щоб керувати людьми як при совку. Зтягнули все в центр, а потім роздавати з барського плеча. Не забуваючи, звісно, про себе. Теперішня "еліта" на інше і не спроможна. Ну а люди голосують проти цієї політики і цієї влади ногами. Всі хто міг - вже за кордоном.
Гондурас_мля
 
 
 
  #<123
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 364
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 17:52
anatoliy2202
1 1295
Переглянути останнє повідомлення
Нед 14 чер, 2026 22:48
maxim4009
1 1115
Переглянути останнє повідомлення
Суб 06 чер, 2026 00:53
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама