Американці відмовляються від громадянства через великі подат

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #123>
Повідомлення Додано: Суб 17 сер, 2013 18:46

Американці відмовляються від громадянства через великі подат

Пропонуємо до обговорення:
Американці відмовляються від громадянства через великі податки

Дивися повний текст Американці відмовляються від громадянства через великі податки.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101005
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 17 сер, 2013 18:46

Еще сказка! Готов поменять укр граждансво на американское сейчас же! Или купить ! Говорят, что купить очень дорого!
Zadauto
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 17 сер, 2013 19:18

тоже готов сменить !!!
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 17 сер, 2013 19:25

  R2 написав:Пропонуємо до обговорення:
Американці відмовляються від громадянства через великі податки

Дивися повний текст Американці відмовляються від громадянства через великі податки.


І це в Штатах. Де в середньому особисті доходи обкладаються всіма видами податків на 30%. Причому чим менше доходів, тим менше подітків.

Що вже казати про Україну, де з фонду, виділеного на з/п, в податки йде 2/3.
Тобто во Франції мільтиміліонера Депардьє так обкладають, а у нас будь-якого двірника. Чогось про нашого двірника не пишуть, що він бажає змінити наше громадянство на французьке, наприклад.

PS. Верніше, хотіли обкласти Депардьє, да так і не обклали. Конституційний суд заборонив встановлювати такі грабіжницьки податки. У нас не забороняє ... :(
Гондурас_мля
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 17 сер, 2013 19:35

Автор идиот? Или американцы? В амерских СМИ такой чуши не городят..... Чтобы уйти от налогов Гражданство незачем менять... а кое-кому не мешало-бы поискать донора на мозги...
FredBeg
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 17 сер, 2013 19:36

или на язык... покороче чтоб....
FredBeg
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 17 сер, 2013 19:37

некоторым на язык... некоторым уши не такие огромные бы....
FredBeg
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 17 сер, 2013 19:37

Маленький Мук
FredBeg
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 17 сер, 2013 19:41

Правильно делают...
lestat
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2454
З нами з: 04.06.08
Подякував: 14 раз.
Подякували: 216 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 17 сер, 2013 19:56

1130 человек


OH MY GOD. IS THERE ANYBODY LEFT in THE US ?
delicious
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4598
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
 
Профіль
 
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 487
Переглянути останнє повідомлення
Суб 06 чер, 2026 00:53
moveton
1 1149
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
1 1171
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 тра, 2026 19:18
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама