Американці відмовляються від громадянства через великі податки
Дивися повний текст Американці відмовляються від громадянства через великі податки.
|
|
Американці відмовляються від громадянства через великі податПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Американці відмовляються від громадянства через великі податки. Еще сказка! Готов поменять укр граждансво на американское сейчас же! Или купить ! Говорят, что купить очень дорого!
І це в Штатах. Де в середньому особисті доходи обкладаються всіма видами податків на 30%. Причому чим менше доходів, тим менше подітків. Що вже казати про Україну, де з фонду, виділеного на з/п, в податки йде 2/3. Тобто во Франції мільтиміліонера Депардьє так обкладають, а у нас будь-якого двірника. Чогось про нашого двірника не пишуть, що він бажає змінити наше громадянство на французьке, наприклад. PS. Верніше, хотіли обкласти Депардьє, да так і не обклали. Конституційний суд заборонив встановлювати такі грабіжницьки податки. У нас не забороняє ...
Автор идиот? Или американцы? В амерских СМИ такой чуши не городят..... Чтобы уйти от налогов Гражданство незачем менять... а кое-кому не мешало-бы поискать донора на мозги...
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||