Українські туристи продовжують їхати в Єгипет - незважаючи н

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 20 сер, 2013 10:16

Українські туристи продовжують їхати в Єгипет - незважаючи н

Пропонуємо до обговорення:
Українські туристи продовжують їхати в Єгипет

Дивися повний текст Українські туристи продовжують їхати в Єгипет - незважаючи на застереження Держтуризму.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101002
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 20 сер, 2013 10:16

Конечно будут ехать укр девушки! Это же их сезон заработков!
Zadauto
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 20 сер, 2013 10:32

Вообще, конечно, поберечься нашим людям не мешало бы, все-таки полувоенный Египет - не лучшее место для отдыха. Можно в это время отдыхать у нас, как это делают те же египтяне, допустим - и дешевле, и безопаснее, и для собственной туристической отрасли полезнее, тем более что инфраструктура вся есть и уже отмечена иностранными турагентами. Потому европейцы, в частности, едут сейчас к нам, а не в Египет - по тем же причинам.
komchik_V
 
Повідомлень: 60
З нами з: 18.04.12
Подякував: 0 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 20 сер, 2013 10:53

  komchik_V написав:Вообще, конечно, поберечься нашим людям не мешало бы, все-таки полувоенный Египет - не лучшее место для отдыха. Можно в это время отдыхать у нас, как это делают те же египтяне, допустим - и дешевле, и безопаснее, и для собственной туристической отрасли полезнее, тем более что инфраструктура вся есть и уже отмечена иностранными турагентами. Потому европейцы, в частности, едут сейчас к нам, а не в Египет - по тем же причинам.

Европейцы едут к нам ? :-D не смешите мои тапочки...
civ
 
Повідомлень: 1589
З нами з: 29.02.12
Подякував: 2 раз.
Подякували: 145 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 20 сер, 2013 14:00

У украинцев долго воспитывалась привычка, что обязательно нужно поехать в Египет. Вот и едут, хотя сейчас лучше этого не делать.
GlushKOmarina
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 20 сер, 2013 14:05

Re: Українські туристи продовжують їхати в Єгипет - незважаю

А в Сирию-едут?
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 20 сер, 2013 15:04

На Україні відпочивати треба. Годі думати, що «забугром» краще. В Египті, наприклад, війна слід залишила, та і нашим дівчатам небезпечно за територію готелю виходити.
sergeijyrin
 
Повідомлень: 53
З нами з: 01.10.12
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 623
Переглянути останнє повідомлення
Чет 21 тра, 2026 19:41
posdesingx
2 900
Переглянути останнє повідомлення
Сер 06 тра, 2026 08:09
19051967andrij
1 5465
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 гру, 2025 23:05
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама