У Табачника через "глибокі реформи" скасували оцінки для учнів п’ятих класів
Дивися повний текст У Табачника вирішили скасувати оцінки для учнів п’ятих класів.
|
|
У Табачника вирішили скасувати оцінки для учнів п’ятих класіПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст У Табачника вирішили скасувати оцінки для учнів п’ятих класів. :-) Ну заменят оценки звездочками, снежинками и т.д. Но все равно система рейтингования школьника останится (Например, три снежинки в тетради это лучше чем две). Зачем? Чем станет лучше? Это что за реформа такая. ОНИ ЧТО? Не ВИДЯТ ДРУГИХ ПРОБЛЕМ? (вопрос в никуда)
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||