|
ДАІ дізналася про новаторські методи відлякування українцями |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 13 вер, 2013 15:41
Пропонуємо до обговорення: Пакет, який нібито допомагає уникнути штрафів, коштує від $ 100. У ДАІ розповіли, кого не чіпають на дорогах
Дивися повний текст ДАІ дізналася про новаторські методи відлякування українцями інспекторів.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101004
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 13 вер, 2013 15:41
а спокойно ездить не? лучше 100-200 баксов выкинуть... капец, можно подумать, каждый день по 2-3 раза останавливают, что просто деваться некуда и срочно надо ксиву...
-
Tamagoch
-
-
- Повідомлень: 3290
- З нами з: 03.02.13
- Подякував: 322 раз.
- Подякували: 350 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 13 вер, 2013 16:04
"люди вхожи в высокие кабинеты, могут пожаловаться, и лучше с ними не связываться" если менті так и будут дальше рассуждать – народ их будет пи..дить все больше и больше
-
GoodLobster
-
-
- Повідомлень: 666
- З нами з: 05.02.09
- Подякував: 8 раз.
- Подякували: 69 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 13 вер, 2013 16:31
"люди вхожи в высокие кабинеты, могут пожаловаться, и лучше с ними не связываться" Да уж! Логика"настоящих стражей Закона"! Зачем нам такая милиция?
-
ovg
-
-
- Повідомлень: 406
- З нами з: 01.02.08
- Подякував: 34 раз.
- Подякували: 140 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 13 вер, 2013 16:40
Tamagoch написав:а спокойно ездить не? лучше 100-200 баксов выкинуть... капец, можно подумать, каждый день по 2-3 раза останавливают, что просто деваться некуда и срочно надо ксиву...
Что значит спокойно??? Трасса свободна, хорошо просматривается и вместо 120-130км.ч. приходится тупо ползти 80км.ч. максимум, так что-ли???
-
Watcher
-
-
- Повідомлень: 2203
- З нами з: 31.05.09
- Подякував: 219 раз.
- Подякували: 486 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 13 вер, 2013 16:51
Watcher написав: Tamagoch написав:а спокойно ездить не? лучше 100-200 баксов выкинуть... капец, можно подумать, каждый день по 2-3 раза останавливают, что просто деваться некуда и срочно надо ксиву...
Что значит спокойно??? Трасса свободна, хорошо просматривается и вместо 120-130км.ч. приходится тупо ползти 80км.ч. максимум, так что-ли???
а как иначе, всем же кушать хочется. И не хотдоги с шаурмой Дайцы еще и таблички об окончании населенного пункта переставлять стали на пару км в лес, дальше по трассе, чтоб для верняка "изъятые документы, среди которых не только привычные нам визитки помощников нардепов и сотрудников «органов», но и удостоверения несуществующего КГБ или сотрудников банков… в погонах".то есть владельцев настоящих удостоверений как не трогали, так и не трогают?  Цирк.
-
EKO
-
-
- Повідомлень: 6865
- З нами з: 10.04.09
- Подякував: 3273 раз.
- Подякували: 2089 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
3
3
Додано: П'ят 13 вер, 2013 16:55
в маськве "синие ведёрки", а тут - "визитки" )
-
Vecher
-
-
- Повідомлень: 343
- З нами з: 07.12.09
- Подякував: 39 раз.
- Подякували: 23 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 13 вер, 2013 17:10
Watcher написав: Что значит спокойно??? Трасса свободна, хорошо просматривается и вместо 120-130км.ч. приходится тупо ползти 80км.ч. максимум, так что-ли???
Таке враження, що правила швидкісного режиму вам не відомі взагалі. Якщо мова йде про трасу, то там дозволена швидкість 110 км/год, а це значить, що за 120 км/год ніхто не випише штраф! А от у місті чи іншому населеному пункті за 80 км/год буде штраф.
-
Webracer
-
-
- Повідомлень: 1704
- З нами з: 02.09.12
- Подякував: 177 раз.
- Подякували: 337 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 13 вер, 2013 17:28
-
Pensioner
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 1000
- З нами з: 27.12.12
- Подякував: 26 раз.
- Подякували: 196 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 13 вер, 2013 17:30
сейчас по городу больше 80-ти боюсь ездить... не из-за гайцев, а из-за пешеходов, велосипедистов и всех остальных, кому ПДД не писаны... кому лень 100 м до зебры пройтись, кому лень вкрутить лампочку в единственный фонарь на улице, кому лень двинуть пальцем, чтобы включить поворотник.... продолжать можно долго
-
Tamagoch
-
-
- Повідомлень: 3290
- З нами з: 03.02.13
- Подякував: 322 раз.
- Подякували: 350 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
197 |
|
|
|
1 |
844 |
|
|
|
2 |
1240 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|