ДАІ дізналася про новаторські методи відлякування українцями

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234 ... 12>
Повідомлення Додано: П'ят 13 вер, 2013 15:41

ДАІ дізналася про новаторські методи відлякування українцями

Пропонуємо до обговорення:
Пакет, який нібито допомагає уникнути штрафів, коштує від $ 100. У ДАІ розповіли, кого не чіпають на дорогах

Дивися повний текст ДАІ дізналася про новаторські методи відлякування українцями інспекторів.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 вер, 2013 15:41

а спокойно ездить не? лучше 100-200 баксов выкинуть...
капец, можно подумать, каждый день по 2-3 раза останавливают, что просто деваться некуда и срочно надо ксиву...
Tamagoch
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3290
З нами з: 03.02.13
Подякував: 322 раз.
Подякували: 350 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 вер, 2013 16:04

"люди вхожи в высокие кабинеты, могут пожаловаться, и лучше с ними не связываться"
если менті так и будут дальше рассуждать – народ их будет пи..дить все больше и больше
GoodLobster
 
Повідомлень: 666
З нами з: 05.02.09
Подякував: 8 раз.
Подякували: 69 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 вер, 2013 16:31

"люди вхожи в высокие кабинеты, могут пожаловаться, и лучше с ними не связываться"
Да уж! Логика"настоящих стражей Закона"! Зачем нам такая милиция?
ovg
 
Повідомлень: 406
З нами з: 01.02.08
Подякував: 34 раз.
Подякували: 140 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 вер, 2013 16:40

  Tamagoch написав:а спокойно ездить не? лучше 100-200 баксов выкинуть... капец, можно подумать, каждый день по 2-3 раза останавливают, что просто деваться некуда и срочно надо ксиву...

Что значит спокойно??? Трасса свободна, хорошо просматривается и вместо 120-130км.ч. приходится тупо ползти 80км.ч. максимум, так что-ли???
Watcher
 
Повідомлень: 2203
З нами з: 31.05.09
Подякував: 219 раз.
Подякували: 486 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 вер, 2013 16:51

  Watcher написав:
  Tamagoch написав:а спокойно ездить не? лучше 100-200 баксов выкинуть... капец, можно подумать, каждый день по 2-3 раза останавливают, что просто деваться некуда и срочно надо ксиву...

Что значит спокойно??? Трасса свободна, хорошо просматривается и вместо 120-130км.ч. приходится тупо ползти 80км.ч. максимум, так что-ли???

а как иначе, всем же кушать хочется. И не хотдоги с шаурмой :mrgreen:
Дайцы еще и таблички об окончании населенного пункта переставлять стали на пару км в лес, дальше по трассе, чтоб для верняка :twisted:

"изъятые документы, среди которых не только привычные нам визитки помощников нардепов и сотрудников «органов», но и удостоверения несуществующего КГБ или сотрудников банков… в погонах".
то есть владельцев настоящих удостоверений как не трогали, так и не трогают? :twisted:
Цирк.
EKO
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6865
З нами з: 10.04.09
Подякував: 3273 раз.
Подякували: 2089 раз.
 
Профіль
 
1
3
3
Повідомлення Додано: П'ят 13 вер, 2013 16:55

в маськве "синие ведёрки", а тут - "визитки" )
Vecher
 
Повідомлень: 343
З нами з: 07.12.09
Подякував: 39 раз.
Подякували: 23 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 вер, 2013 17:10

  Watcher написав: Что значит спокойно??? Трасса свободна, хорошо просматривается и вместо 120-130км.ч. приходится тупо ползти 80км.ч. максимум, так что-ли???

Таке враження, що правила швидкісного режиму вам не відомі взагалі. Якщо мова йде про трасу, то там дозволена швидкість 110 км/год, а це значить, що за 120 км/год ніхто не випише штраф! А от у місті чи іншому населеному пункті за 80 км/год буде штраф.
Webracer
 
Повідомлень: 1704
З нами з: 02.09.12
Подякував: 177 раз.
Подякували: 337 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 вер, 2013 17:28

  R2 написав:Пропонуємо до обговорення:
Пакет, який нібито допомагає уникнути штрафів, коштує від $ 100. У ДАІ розповіли, кого не чіпають на дорогах

Дивися повний текст ДАІ дізналася про новаторські методи відлякування українцями інспекторів.

И эта страна в евросоюз собралась вступать :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pensioner
 
Заблокований
Повідомлень: 1000
З нами з: 27.12.12
Подякував: 26 раз.
Подякували: 196 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 вер, 2013 17:30

сейчас по городу больше 80-ти боюсь ездить... не из-за гайцев, а из-за пешеходов, велосипедистов и всех остальных, кому ПДД не писаны... кому лень 100 м до зебры пройтись, кому лень вкрутить лампочку в единственный фонарь на улице, кому лень двинуть пальцем, чтобы включить поворотник.... продолжать можно долго
Tamagoch
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3290
З нами з: 03.02.13
Подякував: 322 раз.
Подякували: 350 раз.
 
Профіль
 
  #1234 ... 12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 326
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:07
moveton
1 614
Переглянути останнє повідомлення
Пон 08 чер, 2026 09:06
salvydas
1 1508
Переглянути останнє повідомлення
Вів 26 тра, 2026 16:54
p_tkachenko90
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама