МВФ і ЄС не збираються допомагати Україні - екс-міністр екон

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Суб 21 вер, 2013 11:02

МВФ і ЄС не збираються допомагати Україні - екс-міністр екон

Пропонуємо до обговорення:
Колишній міністр економіки та екс-депутат Володимир Лановий не вірить у наплив фінансових потоків із Заходу

Дивися повний текст МВФ і ЄС не збираються допомагати Україні - екс-міністр економіки.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101011
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 21 вер, 2013 11:02

Лановой-ты че совсем дурак? Какой наплыв,какая помощь? Может ты забыл,что деньги нужно ЗАРАБАТЫВАТЬ!!
Die Happy
 
Заблокований
Повідомлень: 496
З нами з: 08.02.13
Подякував: 13 раз.
Подякували: 101 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 21 вер, 2013 11:24

я же говорил, что подпишут в любом случае, геополитика. ЦРУ сказало подписать и европарламент ответил "Есть". И на Владимировну им плевать и денег никто давать просто так не будет. Витя нас продал штатам как рабов, и ему все равно что будет с нами, с рабами. Даешь ЕС! Причем можно требовать сразу вступление, и возьмут, как пить дать, ну немного по мурыжат и возьмут. Неужели не понятно, вопервых до москвы 500км во-вторых бесплатные рабы и красивые проститутки. У кого лоб два пальца ширинной?
matua001
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 21 вер, 2013 11:25

а теперь в игру вступает модератор, пора уже меня банить, у меня же мнение отличное от вас.
matua001
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 21 вер, 2013 11:47

Лановой напоминает маленького мальчика, с которым друзья отказались играть в одной песочнице,и его выгнали с песочницы,и теперь он гадости пошел всем рассказывать.
Небось когда сидел у корыта,жрал за обе щеки, и все устраивало?????....
Evgeny
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 38865
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3750 раз.
Подякували: 11991 раз.
 
Профіль
 
52
27
2
2
Повідомлення Додано: Суб 21 вер, 2013 12:03

  matua001 написав:а теперь в игру вступает модератор, пора уже меня банить, у меня же мнение отличное от вас.

Хлопче, заспокойся, ти не в Росії. Тут можеш нести будь-яку околесицю і ніхто тебе банити не буде, поки ти:
1. Не будеш особисто нікого ображавати
2. Не будеш нагнітати національну ворожнечу
3. Не замахнешся на святе - владу Януковича :mrgreen:
Гондурас_мля
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 21 вер, 2013 12:48

Да да да, а то конечно, чиновники думают только про размер взяток, а так все путем, и бабульки и МВФ и ЕС дадут, это уж зависит от ЦРУ, или не так?
matua001
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 21 вер, 2013 13:13

  matua001 написав:Да да да, а то конечно, чиновники думают только про размер взяток, а так все путем, и бабульки и МВФ и ЕС дадут, это уж зависит от ЦРУ, или не так?


Е... вискажу парадоксальну думку. Гроши Україні не потрібні. У громадян України їх набагато більше, ніж тут оцінювали в 100млр.$. За кордонами України зараз живе приблизно 5млн. громадян України. Багато їх працює в провідних фірмах світу на самих високих посадах і мають вирішальний вплив на їх політику.

Якщо б Україна стала нормальною країною (що дуже верогідно при русі в сторону ЄС), то і без всяких кредитів інвестиції потікли б в Україну широким потоком. Крім того $ з матрасів теж були б витягнуті.

І з керівниками українських відділів провідних фірм світу проблем би не було, і багато літніх батьків нарешті почали б частіше спілкуватись зі своїми дітьми і онуками, яких доля і пошуки самореалізації розкидала по всіх країнах світу.
Гондурас_мля
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 21 вер, 2013 15:58

Я лично думаю мужики что все как всегда проще эти бывшие эксы и нынешные не эксы ворье беспордонное переживают что с приходом ЕС наступит время контроля а так они прут бабло кто куда и особенно не напрягаются.
vovavoz63
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 21 вер, 2013 18:05

  matua001 написав:Да да да, а то конечно, чиновники думают только про размер взяток, а так все путем, и бабульки и МВФ и ЕС дадут, это уж зависит от ЦРУ, или не так?

ты мне хочешь сказать шо парашка не за рубли продает нефть и газ, а за црушные долляры?!
lestat
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2454
З нами з: 04.06.08
Подякував: 14 раз.
Подякували: 216 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1227
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 08:19
ludasavkiv
1 995
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 тра, 2026 22:50
ludasavkiv
1 856
Переглянути останнє повідомлення
Нед 17 тра, 2026 08:30
Shaman
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама