|
Без роботи в Україні залишаться 8% населення -свіжий прогноз |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 09 жов, 2013 14:44
Пропонуємо до обговорення: МВФ передбачив Україні зростання безробіття до 8%
Дивися повний текст Без роботи в Україні залишаться 8% населення -свіжий прогноз МВФ.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101001
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 09 жов, 2013 14:44
Дуже дивно, що прогнозується збільшення безробітних, адже з розвитком сьогоднішнім розвитком економіки збільшується кількість робочих місць. Проблема лише у тому, що в Україні є багато тих, хто йде на так звані престижні спеціальності, типу, юристів та економістів, які не є такими за складом мислення. Вони, закінчивши ВНЗ, можуть мати певний час деякі труднощі з пошуком роботи, адже, не дивлячись на диплом, їхній рівень професіоналізму досить низький. Але такі люди можуть пройти курси перекваліфікації і потім запросто влаштуватися на більш підходящу роботу.
-
antonkiyhko
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 09 жов, 2013 15:30
antonkiyhko написав:Дуже дивно, що прогнозується збільшення безробітних, адже з розвитком сьогоднішнім розвитком економіки збільшується кількість робочих місць.
С развитием чего?
-
Alex Gorsh
-
-
- Повідомлень: 1309
- З нами з: 15.01.13
- Подякував: 45 раз.
- Подякували: 197 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 09 жов, 2013 15:34
antonkiyhko написав:адже, не дивлячись на диплом, їхній рівень професіоналізму досить низький.
А у Стоматолога "ривень" профессианализма- оооочень большой-так? Он ведь успехов добился в бизнесе исключительно "своим гением" -а не тем вариантом -что старший Чивакуня- подсобил-правда?
-
Maleficarum
-
-
- Повідомлень: 20297
- З нами з: 08.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 2588 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 09 жов, 2013 15:37
Нещодавно читав звіт компанії Ernst&Young, у якому говориться про підвищення ВВП на 1,1%.
-
yrasadov
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 09 жов, 2013 15:38
yrasadov написав:Нещодавно читав звіт компанії Ernst&Young, у якому говориться про підвищення ВВП на 1,1%.
А книжки перзыйдента тоже прочитал? Или скурил сразу?
-
Maleficarum
-
-
- Повідомлень: 20297
- З нами з: 08.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 2588 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
4 |
1206 |
П'ят 29 тра, 2026 17:01 vt313
|
|
|
1 |
1005 |
|
|
|
1 |
649 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|