Без роботи в Україні залишаться 8% населення -свіжий прогноз

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 09 жов, 2013 14:44

Без роботи в Україні залишаться 8% населення -свіжий прогноз

Пропонуємо до обговорення:
МВФ передбачив Україні зростання безробіття до 8%

Дивися повний текст Без роботи в Україні залишаться 8% населення -свіжий прогноз МВФ.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101001
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 09 жов, 2013 14:44

Дуже дивно, що прогнозується збільшення безробітних, адже з розвитком сьогоднішнім розвитком економіки збільшується кількість робочих місць. Проблема лише у тому, що в Україні є багато тих, хто йде на так звані престижні спеціальності, типу, юристів та економістів, які не є такими за складом мислення. Вони, закінчивши ВНЗ, можуть мати певний час деякі труднощі з пошуком роботи, адже, не дивлячись на диплом, їхній рівень професіоналізму досить низький. Але такі люди можуть пройти курси перекваліфікації і потім запросто влаштуватися на більш підходящу роботу.
antonkiyhko
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 09 жов, 2013 15:30

  antonkiyhko написав:Дуже дивно, що прогнозується збільшення безробітних, адже з розвитком сьогоднішнім розвитком економіки збільшується кількість робочих місць.


С развитием чего?
Alex Gorsh
 
Повідомлень: 1309
З нами з: 15.01.13
Подякував: 45 раз.
Подякували: 197 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 09 жов, 2013 15:34

Re: Без роботи в Україні залишаться 8% населення -свіжий про

  antonkiyhko написав:адже, не дивлячись на диплом, їхній рівень професіоналізму досить низький.
А у Стоматолога "ривень" профессианализма- оооочень большой-так? Он ведь успехов добился в бизнесе исключительно "своим гением" -а не тем вариантом -что старший Чивакуня- подсобил-правда?
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 09 жов, 2013 15:37

Нещодавно читав звіт компанії Ernst&Young, у якому говориться про підвищення ВВП на 1,1%.
yrasadov
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 09 жов, 2013 15:38

  yrasadov написав:Нещодавно читав звіт компанії Ernst&Young, у якому говориться про підвищення ВВП на 1,1%.
А книжки перзыйдента тоже прочитал? Или скурил сразу?
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 1206
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 17:01
vt313
1 1005
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 08:19
ludasavkiv
1 649
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 11:29
tolja3334
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама