|
РФ: після підписання угоди про асоціацію ЄС віддячить Януков |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 15 жов, 2013 08:14
Пропонуємо до обговорення: Костянтин Затулін нагадав приклад Леоніда Кучми, який мав усі підстави вважати, що Захід повинен бути йому вдячний.
Дивися повний текст РФ: після підписання угоди про асоціацію ЄС віддячить Януковича відставкою.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101006
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 жов, 2013 08:14
Я вот только не пойму, это хорошо или плохо? :))
-
Exotic
-
-
- Повідомлень: 81
- З нами з: 26.12.08
- Подякував: 59 раз.
- Подякували: 4 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 жов, 2013 08:19
Знают, на что давить, черти!!!
-
Lawyer
-
-
- Повідомлень: 1002
- З нами з: 29.07.13
- Подякував: 479 раз.
- Подякували: 273 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 жов, 2013 08:22
Exotic написав:Я вот только не пойму, это хорошо или плохо?  )
А тут надо смотреть, кого ставить планируют. Думается, второй нацист - будет перебор.
-
vena39
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 15 жов, 2013 08:27
vena39 написав: А тут надо смотреть, кого ставить планируют. Думается, второй нацист - будет перебор.
а вы, лично, кого планируете?
-
Exotic
-
-
- Повідомлень: 81
- З нами з: 26.12.08
- Подякував: 59 раз.
- Подякували: 4 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 жов, 2013 08:28
выбросят, как всем знакомую, использованную вещь.
-
matua001
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 15 жов, 2013 09:13
Нужно скорее подписывать!
-
NickVV
-
-
- Повідомлень: 205
- З нами з: 24.08.11
- Подякував: 13 раз.
- Подякували: 29 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 жов, 2013 09:27
Я видимо пропустил о землетрясениях и цунами по всей территории Украины, после подписания этого СА? И наверняка на Украину упадет метеорит и всех убьет)) А вот если мы вступим в ТС, то тут же потекут молочные реки и кисельные берега, булки и колбаса на деревьях вырастут))
-
Геннадий
-
-
- Повідомлень: 719
- З нами з: 24.11.11
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 126 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 жов, 2013 09:32
vena39 написав: Exotic написав:Я вот только не пойму, это хорошо или плохо?  )
А тут надо смотреть, кого ставить планируют. Думается, второй нацист - будет перебор.
а кто был первый? 
-
Cricetus cricetus
-
-
- Повідомлень: 5242
- З нами з: 04.03.11
- Подякував: 408 раз.
- Подякували: 413 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 жов, 2013 09:36
Геннадий написав:Я видимо пропустил о землетрясениях и цунами по всей территории Украины, после подписания этого СА? И наверняка на Украину упадет метеорит и всех убьет)) А вот если мы вступим в ТС, то тут же потекут молочные реки и кисельные берега, булки и колбаса на деревьях вырастут))
Не вырастут. А вот у деревьев есть шанс уцелеть. ИМХО с ЕС Украина ассоциируется неминуемо, и тогда "булки" и "колбасы" в изобилии можно будет видеть на каждом пидо-ропараде.
-
Марлоу
-
-
- Повідомлень: 1461
- З нами з: 18.03.13
- Подякував: 9 раз.
- Подякували: 94 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Схожі теми
|
|
|
1 |
230 |
|
|
|
1 |
887 |
|
|
|
1 |
673 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|