РФ: після підписання угоди про асоціацію ЄС віддячить Януков

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Вів 15 жов, 2013 08:14

РФ: після підписання угоди про асоціацію ЄС віддячить Януков

Пропонуємо до обговорення:
Костянтин Затулін нагадав приклад Леоніда Кучми, який мав усі підстави вважати, що Захід повинен бути йому вдячний.

Дивися повний текст РФ: після підписання угоди про асоціацію ЄС віддячить Януковича відставкою.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101006
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 15 жов, 2013 08:14

Я вот только не пойму, это хорошо или плохо? :))
Exotic
 
Повідомлень: 81
З нами з: 26.12.08
Подякував: 59 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 15 жов, 2013 08:19

РФ: після підписання угоди про асоціацію ЄС віддячить Януков

Знают, на что давить, черти!!!
Lawyer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1002
З нами з: 29.07.13
Подякував: 479 раз.
Подякували: 273 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 15 жов, 2013 08:22

Re: РФ: після підписання угоди про асоціацію ЄС віддячить Ян

  Exotic написав:Я вот только не пойму, это хорошо или плохо? :))

А тут надо смотреть, кого ставить планируют.
Думается, второй нацист - будет перебор.
vena39
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 15 жов, 2013 08:27

  vena39 написав: А тут надо смотреть, кого ставить планируют. Думается, второй нацист - будет перебор.

а вы, лично, кого планируете?
Exotic
 
Повідомлень: 81
З нами з: 26.12.08
Подякував: 59 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 15 жов, 2013 08:28

выбросят, как всем знакомую, использованную вещь.
matua001
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 15 жов, 2013 09:13

Нужно скорее подписывать!
NickVV
 
Повідомлень: 205
З нами з: 24.08.11
Подякував: 13 раз.
Подякували: 29 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 15 жов, 2013 09:27

Я видимо пропустил о землетрясениях и цунами по всей территории Украины, после подписания этого СА?
И наверняка на Украину упадет метеорит и всех убьет))
А вот если мы вступим в ТС, то тут же потекут молочные реки и кисельные берега, булки и колбаса на деревьях вырастут))
Геннадий
 
Повідомлень: 719
З нами з: 24.11.11
Подякував: 2 раз.
Подякували: 126 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 15 жов, 2013 09:32

  vena39 написав:
  Exotic написав:Я вот только не пойму, это хорошо или плохо? :))

А тут надо смотреть, кого ставить планируют.
Думается, второй нацист - будет перебор.

а кто был первый? :-)
Cricetus cricetus
 
Повідомлень: 5242
З нами з: 04.03.11
Подякував: 408 раз.
Подякували: 413 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 15 жов, 2013 09:36

  Геннадий написав:Я видимо пропустил о землетрясениях и цунами по всей территории Украины, после подписания этого СА?
И наверняка на Украину упадет метеорит и всех убьет))
А вот если мы вступим в ТС, то тут же потекут молочные реки и кисельные берега, булки и колбаса на деревьях вырастут))


Не вырастут. А вот у деревьев есть шанс уцелеть.
ИМХО с ЕС Украина ассоциируется неминуемо, и тогда "булки" и "колбасы" в изобилии можно будет видеть на каждом пидо-ропараде.
Марлоу
 
Повідомлень: 1461
З нами з: 18.03.13
Подякував: 9 раз.
Подякували: 94 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: qweasdqwe і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 230
Переглянути останнє повідомлення
Пон 08 чер, 2026 09:06
salvydas
1 887
Переглянути останнє повідомлення
Вів 26 тра, 2026 16:54
p_tkachenko90
1 673
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 09:37
Arsen212
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама