У РФ показують хамські сюжети не тільки проти України, а й п

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 4567
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2013 12:23

omontana
До чого тут ляпи і інет? Критики Путіна на російському телебаченні немає. Ні в гумористичному вигляді, ні в аналітичному. Навіть в КВК Пу подається з особливою шаною і піітетом. І це не тому, що він надзвичайно розумний чи не буває смішним, а тому, що критикувати його на публіці в Росії - собі дорожче. І ця "непорочність" дуже ріднить ВВП з іншим персонажем нашої спільної історії, чий культ розвінчали через кілька років після того, як він склеїв ласти.
Runner
Аватар користувача
 
Повідомлень: 493
З нами з: 29.11.07
Подякував: 123 раз.
Подякували: 233 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2013 12:30

Runner может потому что его на самом деле многие уважают, в отличии от нашего?
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2013 12:42

  SAP написав:Runner может потому что его на самом деле многие уважают, в отличии от нашего?

Так, його багато хто поважає (і я в тому числі), але ж не всі. Крім того, повага і халуйство - це не синоніми. В інеті є чимало критиків Пу, але на центральні телеканали вони якщо й потрапляють, то рідко. Влада зробила все щоб їх маргіналізувати.
Runner
Аватар користувача
 
Повідомлень: 493
З нами з: 29.11.07
Подякував: 123 раз.
Подякували: 233 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2013 12:44

  Runner написав:
  SAP написав:Runner может потому что его на самом деле многие уважают, в отличии от нашего?

Так, його багато хто поважає (і я в тому числі), але ж не всі. Крім того, повага і халуйство - це не синоніми. В інеті є чимало критиків Пу, але на центральні телеканали вони якщо й потрапляють, то рідко. Влада зробила все щоб їх маргіналізувати.


Да ну ладно, там на ТВ антипутинских Позднеров и прочей швали хоть отбавляй
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2013 13:27

  Runner написав:omontana
До чого тут ляпи і інет? Критики Путіна на російському телебаченні немає. Ні в гумористичному вигляді, ні в аналітичному. Навіть в КВК Пу подається з особливою шаною і піітетом. І це не тому, що він надзвичайно розумний чи не буває смішним, а тому, що критикувати його на публіці в Росії - собі дорожче. І ця "непорочність" дуже ріднить ВВП з іншим персонажем нашої спільної історії, чий культ розвінчали через кілька років після того, як він склеїв ласти.


До того, що ляпи в інет попадають з телебачення.
Приклад
omontana
 
Заблокований
Повідомлень: 2896
З нами з: 03.08.09
Подякував: 182 раз.
Подякували: 512 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2013 13:44

Лучше бы вспомнили, как и какими словами в Украине черноротая "оппозиция"
честит ПР, своего президента, "режим" и т.д
gregory
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2013 14:18

Какая страна, такие и сюжеты
sorgen777
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2013 20:50

Re: У РФ показують хамські сюжети не тільки проти України, а

Свобода слова форева! Українці зганьбили себе вже тоді, коли вибрали двічи несудимого на призвисько "Хам" собі у Президенти. Думати про наслідки треба не по факту їх настання, а дещо раніше. Щодо захисту честі держави то на це є МЗС України та аналоги Роспортебнадзору, це по-перше. По-друге, кожне слово, яке виходить з голови Президента будь-якої держави, не кажучи вже про справи, повинне бути вивірене, обдумане, зважене, проаналізоване щодо наслідків, вивчене на пам'ять і лише потім сказане - лише так можна зменшити кількість приводів для осміювання. Третє, при усій моїй "любові" до Росії, Медвепута і Хама, матеріали в ЗМІ, навіть державних, формально є точкою зору журналістів і їх право висловлювати цю точку і є тією славнозвісною "свободою слова", яку декларують і до якої прагнуть усі цивілізовані суспільства, то що ми можемо закинути державі Росія? Хай Президент чи МЗС подає позов до журналіста про захист честі та гідності...
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4115
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 4567
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1293
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 чер, 2026 08:46
olegsvitov2
1 2764
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
1 576
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 06:29
valera_po_a
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама