|
У РФ показують хамські сюжети не тільки проти України, а й п |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 22 жов, 2013 12:23
omontana До чого тут ляпи і інет? Критики Путіна на російському телебаченні немає. Ні в гумористичному вигляді, ні в аналітичному. Навіть в КВК Пу подається з особливою шаною і піітетом. І це не тому, що він надзвичайно розумний чи не буває смішним, а тому, що критикувати його на публіці в Росії - собі дорожче. І ця "непорочність" дуже ріднить ВВП з іншим персонажем нашої спільної історії, чий культ розвінчали через кілька років після того, як він склеїв ласти.
-
Runner
-
-
- Повідомлень: 493
- З нами з: 29.11.07
- Подякував: 123 раз.
- Подякували: 233 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 22 жов, 2013 12:30
Runner может потому что его на самом деле многие уважают, в отличии от нашего?
-
SAP
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 22 жов, 2013 12:42
SAP написав:Runner может потому что его на самом деле многие уважают, в отличии от нашего?
Так, його багато хто поважає (і я в тому числі), але ж не всі. Крім того, повага і халуйство - це не синоніми. В інеті є чимало критиків Пу, але на центральні телеканали вони якщо й потрапляють, то рідко. Влада зробила все щоб їх маргіналізувати.
-
Runner
-
-
- Повідомлень: 493
- З нами з: 29.11.07
- Подякував: 123 раз.
- Подякували: 233 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 22 жов, 2013 12:44
Runner написав: SAP написав:Runner может потому что его на самом деле многие уважают, в отличии от нашего?
Так, його багато хто поважає (і я в тому числі), але ж не всі. Крім того, повага і халуйство - це не синоніми. В інеті є чимало критиків Пу, але на центральні телеканали вони якщо й потрапляють, то рідко. Влада зробила все щоб їх маргіналізувати.
Да ну ладно, там на ТВ антипутинских Позднеров и прочей швали хоть отбавляй
-
SAP
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 22 жов, 2013 13:27
Runner написав:omontana До чого тут ляпи і інет? Критики Путіна на російському телебаченні немає. Ні в гумористичному вигляді, ні в аналітичному. Навіть в КВК Пу подається з особливою шаною і піітетом. І це не тому, що він надзвичайно розумний чи не буває смішним, а тому, що критикувати його на публіці в Росії - собі дорожче. І ця "непорочність" дуже ріднить ВВП з іншим персонажем нашої спільної історії, чий культ розвінчали через кілька років після того, як він склеїв ласти.
До того, що ляпи в інет попадають з телебачення. Приклад
-
omontana
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 2896
- З нами з: 03.08.09
- Подякував: 182 раз.
- Подякували: 512 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 22 жов, 2013 13:44
Лучше бы вспомнили, как и какими словами в Украине черноротая "оппозиция" честит ПР, своего президента, "режим" и т.д
-
gregory
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 22 жов, 2013 14:18
Какая страна, такие и сюжеты
-
sorgen777
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 22 жов, 2013 20:50
Свобода слова форева! Українці зганьбили себе вже тоді, коли вибрали двічи несудимого на призвисько "Хам" собі у Президенти. Думати про наслідки треба не по факту їх настання, а дещо раніше. Щодо захисту честі держави то на це є МЗС України та аналоги Роспортебнадзору, це по-перше. По-друге, кожне слово, яке виходить з голови Президента будь-якої держави, не кажучи вже про справи, повинне бути вивірене, обдумане, зважене, проаналізоване щодо наслідків, вивчене на пам'ять і лише потім сказане - лише так можна зменшити кількість приводів для осміювання. Третє, при усій моїй "любові" до Росії, Медвепута і Хама, матеріали в ЗМІ, навіть державних, формально є точкою зору журналістів і їх право висловлювати цю точку і є тією славнозвісною "свободою слова", яку декларують і до якої прагнуть усі цивілізовані суспільства, то що ми можемо закинути державі Росія? Хай Президент чи МЗС подає позов до журналіста про захист честі та гідності...
-
zeleniy
-
-
- Повідомлень: 4115
- З нами з: 01.06.11
- Подякував: 605 раз.
- Подякували: 679 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1293 |
|
|
|
1 |
2764 |
П'ят 29 тра, 2026 07:03 Ой+
|
|
|
1 |
576 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|