|
Скандал на $400 млн: в офісі розробників ПЗ для реєстрів про |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 24 жов, 2013 13:08
Пропонуємо до обговорення: Стало відомо, хто і чому "трясе" офіс розробників ПЗ для Мін'юсту
Дивися повний текст Скандал на $400 млн: в офісі розробників ПЗ для реєстрів проводять обшук.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101008
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 24 жов, 2013 13:08
Хлопцы забыли откат сделать
-
Evgeny
-
1
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 38865
- З нами з: 03.10.11
- Подякував: 3750 раз.
- Подякували: 11991 раз.
-
-
Профіль
-
-
52
27
2
2
Додано: Чет 24 жов, 2013 13:11
это в рамках Азировской программы по поддержке iT-бизнеса в Украине: чтобы "поддержать", нужно отжать и отдать семье.
-
SAP
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 24 жов, 2013 13:19
Незрозуміло чому досі не проводяться обшуки у замовників цього ПЗ і тих хто підписував акти виконаних робіт, платіжні доручення ... Їх же можна садити без суду і слідства, там все ясно ...
-
vladimir_id
-
-
- Повідомлень: 349
- З нами з: 27.09.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 52 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 24 жов, 2013 13:23
vladimir_id написав:Незрозуміло чому досі не проводяться обшуки у замовників цього ПЗ і тих хто підписував акти виконаних робіт, платіжні доручення ... Їх же можна садити без суду і слідства, там все ясно ...
Вот чудак-человек, кто ж его посадит?! Он же памятник! - Вы из какого общества?
-
Читатель11
-
-
- Повідомлень: 1209
- З нами з: 18.06.13
- Подякував: 58 раз.
- Подякували: 169 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 24 жов, 2013 13:26
vladimir_id написав:Незрозуміло чому досі не проводяться обшуки у замовників цього ПЗ і тих хто підписував акти виконаних робіт, платіжні доручення ... Їх же можна садити без суду і слідства, там все ясно ...
С этим вопросом все ясно, заказывал данное ПО в 2000 году министр Лавринович, депутат ВР, член Партии Рецидивистов. Его трогать низзя, у него неприкосновенность, разве что Кармазин через суд отберет у него мандат 
-
Йанык
-
1
-
- Повідомлень: 4748
- З нами з: 15.06.11
- Подякував: 750 раз.
- Подякували: 2641 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 24 жов, 2013 14:16
Лавринович - от Виктора Хведрыча, а Лукаш - от сына его Александра. От молодежь и щимит папкиных "корешков" - в ОПГ ПР там мочат и своих и чужих - шакалы.
-
vasiliy1901
-
-
- Повідомлень: 798
- З нами з: 27.07.12
- Подякував: 5 раз.
- Подякували: 209 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 24 жов, 2013 15:22
Как все перекрутили... Не обыск, а "покращення"!
-
antey1969
-
1
-
- Повідомлень: 12330
- З нами з: 30.11.11
- Подякував: 1701 раз.
- Подякували: 3641 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
1
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
267 |
|
|
|
1 |
769 |
|
|
|
4 |
1189 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|