Умови ведення бізнесу: ділові кола у Києві здивовані оптиміз

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2013 14:36

Умови ведення бізнесу: ділові кола у Києві здивовані оптиміз

Пропонуємо до обговорення:
У Європейській бізнес-асоціації оптимізму колег не поділяють: на практиці гарні закони не виконуються.

Дивися повний текст Умови ведення бізнесу: ділові кола у Києві здивовані оптимізмом Світового банку.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101014
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2013 14:36

Раньше было только "дураки и дороги", теперь еще и "эксперты"
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2013 16:16

От "пакращааня" никто не уйдет живьем !

За оцінками експертів Світового банку, покращення найбільшою мірою відбулося завдяки реформам у сфері дерегуляції у будівництві, реєстрації власності і доступу до кредитування.

Місце України у рейтингу тепер між Ліваном і Папуа Новою Гвінеєю.

"дерегуляція у будівництві" - все застройщики активно заносят доллары по утвержденным АП тарифам в ГАСК, архитектуру, частные БТИ Рыбака, земресурсы и т.д. и т.п.
"реєстрація власності" - все застройщики активно заносят доллары по утвержденным АП тарифам в ГАСК, архитектуру, частные БТИ Рыбака, земресурсы и т.д. и т.п.
А каким то там мировым экспертам "чешут уши" о "пакращанни уже вчера сегодня и всегда вовеки веков . аминь".
Вместо того, чтобы вешать на фонарных столбах представителей КОРРУМПИРОВАННОЙ ВЛАСТИ.
Народ как бы*** - со всем беспределом власти согласен.
vasiliy1901
 
Повідомлень: 798
З нами з: 27.07.12
Подякував: 5 раз.
Подякували: 209 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2013 19:26

Из-за границы, наверное, виднее, что бизнес климат улучшается. А вот в Украине я таких людей не знаю.
nalim
 
Повідомлень: 6724
З нами з: 25.02.09
Подякував: 33 раз.
Подякували: 651 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2013 21:48

  nalim написав:Из-за границы, наверное, виднее, что бизнес климат улучшается. А вот в Украине я таких людей не знаю.

Судя по Саше стоматологу сильно улучшился
Alex Gorsh
 
Повідомлень: 1309
З нами з: 15.01.13
Подякував: 45 раз.
Подякували: 197 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 624
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 13:50
using1968
1 1387
Переглянути останнє повідомлення
Чет 30 кві, 2026 12:59
Ірина_
1 2300
Переглянути останнє повідомлення
Сер 25 бер, 2026 08:43
stapeliya_6
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама