Світовий банк увіллє в Україну $ 350 млн - заради більш ефек

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2013 17:20

Світовий банк увіллє в Україну $ 350 млн - заради більш ефек

Пропонуємо до обговорення:
Світовий банк увіллє в Україну $ 350 млн - заради більш ефективного обігріву українців

Дивися повний текст Світовий банк увіллє в Україну $ 350 млн - заради більш ефективного обігріву українців.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101019
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2013 17:20

Лишь бы не разграбили, а реально пустили на повышение энергоэффективности. Но к сожалению, что-то верится с трудом.
Alex_TT
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2615
З нами з: 10.01.13
Подякував: 122 раз.
Подякували: 395 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2013 17:59

вы серьезно делаете шанс на то что не разграбят ??? ну блин даете возьмите данные любого госа или минфина и ооокуетеете ! и более не будете сомневаться !
fuKoff
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2013 18:29

Я не то чтобы сомневаюсь, как то типа надеюсь, но скорее всего - сынку, це фантастика :)
Alex_TT
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2615
З нами з: 10.01.13
Подякував: 122 раз.
Подякували: 395 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 05 лис, 2013 07:37

Прикидка

Ну, тарещщи, есть цифры. Вот новую ТЭЦ поставь (ээ..германскую или хрянцузскую кстати), а сети-то - гнилье. А в Сумах 315км теплосетей.
За 10 м теплосети (замена) 3500-4000грн, так, скромно. 1км 375 000грн. 315км это 118млн125тыщщ или 14млн765тыщщ долл. 350млн кредита - вроде похоже.
Хорошо, неплохо и это. Но под ЗАЛОГ чего БАНК даст грошики? Инфраструктурные объекты (те же т/сети). Дальше - МЫ платим проценты за напечатанные бумажки, а при гос.проблемах - вообще получаем нового собственника из аффилированых к банку дельцов. А про долги Украины знают все. Так давай, Бернанке, печатай скорее наши имущественные сертификаты!! :lol:
ikernig
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9
З нами з: 05.11.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 563
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 чер, 2026 11:23
cynep_xepb
1 431
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 чер, 2026 16:36
dmytropetrov0301
1 479
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 06:23
o_dzenin
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама