|
Чому цього року Україна стала лідером по зростанню заробітно |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 12 лис, 2013 17:45
Пропонуємо до обговорення: Якщо почитати наші окремі ЗМІ, то складається така думка, що Україна, це щось на кшталт Еквадору чи Того
Дивися повний текст Чому цього року Україна стала лідером по зростанню заробітної плати в світі?.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 100999
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 12 лис, 2013 17:45
"не хватает заработной платы, и всегда хочется Бентли поменять на Мазератти." Вот это оборот!!! :)))
-
Прохожий
-
-
- Повідомлень: 14459
- З нами з: 05.06.13
- Подякував: 945 раз.
- Подякували: 1467 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Вів 12 лис, 2013 17:45
Прошла зима, настало лето, – Спасибо партии за это! За то, что дым идет в трубе, Спасибо, партия, тебе!
Извините, больше ничего на ум не приходит, старею :(
-
Igorten
-
-
- Повідомлень: 4616
- З нами з: 01.11.11
- Подякував: 42 раз.
- Подякували: 1374 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 12 лис, 2013 18:14
Сравнивать Украину с Эквадором некорректно, ВВП Эквадора намного выше!
-
Viareggio
-
-
- Повідомлень: 124
- З нами з: 04.08.13
- Подякував: 28 раз.
- Подякували: 24 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 12 лис, 2013 18:26
Viareggio написав:Сравнивать Украину с Эквадором некорректно, ВВП Эквадора намного выше!
Может и так, но уровень жизни разные. Даже в если смотреть в окно, а нетолько занимать там бизнесом
-
Александр_Охрименко
-
-
- Повідомлень: 3501
- З нами з: 13.07.12
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 180 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 12 лис, 2013 18:26
Прохожий написав:"не хватает заработной платы, и всегда хочется Бентли поменять на Мазератти." Вот это оборот!!! :)))
Это наша жизнь
-
Александр_Охрименко
-
-
- Повідомлень: 3501
- З нами з: 13.07.12
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 180 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 12 лис, 2013 18:50
Александр_Охрименко http://f.otzyv.ru/f/11/05/79453/533/140711144142801.jpg Вот вид из окна. Классная страна!
-
Viareggio
-
-
- Повідомлень: 124
- З нами з: 04.08.13
- Подякував: 28 раз.
- Подякували: 24 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 12 лис, 2013 21:04
Вроде все грамотные - а простой ответ дать не можете на вопрос - просто зарплату из конвертов частично напрягают переводить в официальную. Если раньше обнал стоил 3,5 %, то теперь - 12,5 % и + столько же головняка. Постоянно присылают письма-рекомендации поднять среднюю ЗП. После реформы Пенсионного фонда там дырв ещё больше стала - выход один - переводить ЗП из конвертов в официал. Ющенко испугался это делать после помаранчевой революции - цены скаканут.
-
fermer_1941
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 915
- З нами з: 25.11.11
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 102 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 12 лис, 2013 21:14
Уже по половине фразы угадал автора... Прогрессирую...
-
Artist
-
-
- Повідомлень: 1391
- З нами з: 05.12.08
- Подякував: 8 раз.
- Подякували: 360 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 12 лис, 2013 21:33
Саша, как обычно, насмешил... Все время задаюсь вопросом: И что же такое жесткое курит сей АНАЛитик?.. Скоро начнет видеть розовых слоников или марсиан на тарелочках... маразм крепчает...
-
antey1969
-
1
-
- Повідомлень: 12330
- З нами з: 30.11.11
- Подякував: 1701 раз.
- Подякували: 3641 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
1
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
541 |
|
|
|
2 |
652 |
Сер 27 тра, 2026 19:20 Hotab
|
|
|
1 |
427 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|