|
Зарплати українців зростають найшвидше в Європі - дослідженн |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 13 лис, 2013 11:23
Пропонуємо до обговорення: Британська консалтингова група ECA підрахувала, що темпи зростання зарплат в Україні в 2013 році будуть найвищими в Європі
Дивися повний текст Зарплати українців зростають найшвидше в Європі - дослідження.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101011
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 13 лис, 2013 11:23
"значну частку у зростанні зарплат становить оплата праці бюджетників: ця сфера, незважаючи на кризу, у нас непогано фінансується. Крім того, вітчизняна економіка виходить з тіні, і зарплати перестають платити в конверті."(с) Вот основные причины статистики ИМХО. Что ,в принципе,неплохо Реальные доходы уменьшаются даже у бюджетников
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 13 лис, 2013 11:25
Мне кажется он нашего любимого Александра "сплагиатил"... Только недавно статья была у Охрименко...
-
Artist
-
-
- Повідомлень: 1391
- З нами з: 05.12.08
- Подякував: 8 раз.
- Подякували: 360 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 13 лис, 2013 11:28
"Второй фактор – хороший потребительский спрос, который обеспечивает неплохую динамику роста ВВП". Об этом хотелось бы поподробнее! И какая у нас динамика роста ВВП? (Потребительский спрос у нас конечно мощный - только мы можем с 3 тыс. грн.!!! з/п создать такой потребительский спрос, что немцы с их 3 тыс. евро давятся от зависти) (((
-
hmel
-
-
- Повідомлень: 1092
- З нами з: 25.04.13
- Подякував: 328 раз.
- Подякували: 510 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 13 лис, 2013 11:36
Artist написав:Мне кажется он нашего любимого Александра "сплагиатил"... Только недавно статья была у Охрименко...
Думаю Охри должен выставить своему коллеге-эксперду за цитирование :)))
-
Прохожий
-
-
- Повідомлень: 14462
- З нами з: 05.06.13
- Подякував: 945 раз.
- Подякували: 1468 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Сер 13 лис, 2013 11:48
За основу брали планы изменения фонда зарплаты в 316 компаниях из 64 стран мира.
Эти планы им сказочник Пахло "малевал", или Охренинко?
-
Cris
-
-
- Повідомлень: 1126
- З нами з: 10.10.08
- Подякував: 355 раз.
- Подякували: 335 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 13 лис, 2013 12:02
Это прикол такой) Взяли планы, а где реалии? Планировать и делать - две большие разницы... Не статья а стёб... Экономика из тени выходит) Зарплаты перестают платить вообще, а не в конвертах)
-
ivan_dazidenko
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 13 лис, 2013 13:31
Поняли, что над статьями АНАЛитика все уже со смеху покатываются... Пришлось срочно подтянуть эксПЕРДА...
-
antey1969
-
1
-
- Повідомлень: 12330
- З нами з: 30.11.11
- Подякував: 1701 раз.
- Подякували: 3641 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
1
Додано: Сер 13 лис, 2013 16:22
Смешно и грустно одновременно.. Неужели кто-то этому верит?!
-
SvetikTitor
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 13 лис, 2013 17:51
Что за бред? Зарплаты в Европе и Украине по уровню - вещи не соизмеримые! Даже если в Украине зарплаты вырастут в 3 раза, нам еще очень далеко до Европы! И вообще, откуда такой рост? Может у кого-то борода сильно выросла? 
-
Obval_Defoltovich
-
1
-
- Повідомлень: 3519
- З нами з: 14.06.10
- Подякував: 345 раз.
- Подякували: 900 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
0 |
257 |
П'ят 12 чер, 2026 09:07 R2
|
|
|
1 |
284 |
|
|
|
1 |
645 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|