Загрозлива ситуація в економіці може продовжитися в наступно

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123>
Повідомлення Додано: Суб 16 лис, 2013 19:15

Мне кажется, что ребятам надо определиться - то ли у нас покращення, то ли полный 3,14здец. А начали танцы с бубнами...
Artist
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 05.12.08
Подякував: 8 раз.
Подякували: 360 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 16 лис, 2013 19:24

Блин, а когда же уже светлое будущее?
fermer_1941
 
Заблокований
Повідомлень: 915
З нами з: 25.11.11
Подякував: 6 раз.
Подякували: 102 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 16 лис, 2013 19:29

  Artist написав:Мне кажется, что ребятам надо определиться - то ли у нас покращення, то ли полный 3,14здец. А начали танцы с бубнами...

3,14здец, какое покращення
tiamin
 
Повідомлень: 954
З нами з: 16.09.09
Подякував: 1298 раз.
Подякували: 181 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 16 лис, 2013 19:30

  Artist написав:Мне кажется, что ребятам надо определиться - то ли у нас покращення, то ли полный 3,14здец. А начали танцы с бубнами...

Вы что ахринели!!! Определиться! Нам даже не сказали кто денег больше заплатит!Кто больше денег даст за того и замуж пойдём!Мой пёсик весь дрожит когда видит еду,а чем от него отличаются от него люди!!!Люди дрожат от денег больше чем звери, поэтому все мы продажные шкуры и грош нам цена! Мы твари которых создал этот мир! Кто лучшая тварь у того и деньги! Ничего личного---только деньги!
lelya_fedorov_72
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 391
З нами з: 14.09.13
Подякував: 102 раз.
Подякували: 48 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 16 лис, 2013 19:38

Хочу добавить! Кто придерживается иной точки зрения просьба голосовать за коммунистов!
lelya_fedorov_72
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 391
З нами з: 14.09.13
Подякував: 102 раз.
Подякували: 48 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 16 лис, 2013 20:26

Понимаете, тут напрашиваются две версии: либо Николай Янович откровенно издевается над нами, или же он, извините, просто тупой", - добавил профессор.
http://news.finance.ua/ru/~/1/0/all/2011/09/03/250410
Dikoy
 
Повідомлень: 1291
З нами з: 19.03.09
Подякував: 4 раз.
Подякували: 45 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 16 лис, 2013 20:27

Треба ж, "ситуація загрозлива продовжиться в наступному році". А починали з "покращення життя вже сьогодні". Допокращувалися? А пройшло всього лиш якихось три роки. Може вже пора нафіг з пляжу?
Mirax
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6649
З нами з: 04.06.09
Подякував: 872 раз.
Подякували: 876 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 16 лис, 2013 20:36

Re: Загрозлива ситуація в економіці може продовжитися в наст

  Mirax написав:Треба ж, "ситуація загрозлива продовжиться в наступному році". А починали з "покращення життя вже сьогодні". Допокращувалися? А пройшло всього лиш якихось три роки.

ну, жизнь такая штука- белая полоса, черная, потом опять белая. вот покращення 3 года было, теперь черед черной полосы.
tiamin
 
Повідомлень: 954
З нами з: 16.09.09
Подякував: 1298 раз.
Подякували: 181 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 16 лис, 2013 20:44

  tiamin написав:
  Mirax написав:Треба ж, "ситуація загрозлива продовжиться в наступному році". А починали з "покращення життя вже сьогодні". Допокращувалися? А пройшло всього лиш якихось три роки.

ну, жизнь такая штука- белая полоса, черная, потом опять белая. вот покращення 3 года было, теперь черед черной полосы.

Вы случайно не гаишник :D У них есть полосатые палочки с чёрными и белыми полосами :D
lelya_fedorov_72
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 391
З нами з: 14.09.13
Подякував: 102 раз.
Подякували: 48 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 16 лис, 2013 20:49

  tiamin написав:
  Mirax написав:Треба ж, "ситуація загрозлива продовжиться в наступному році". А починали з "покращення життя вже сьогодні". Допокращувалися? А пройшло всього лиш якихось три роки.

ну, жизнь такая штука- белая полоса, черная, потом опять белая. вот покращення 3 года было, теперь черед черной полосы.

Гаишники волшебники :D Махнули палочкой- и у Вас в кармане не стало несколько тысяч :mrgreen: Махнули второй раз и Вы уже без личного автомобиля :D Махнули в третий раз --- а их уже взяли за взятку :shock:
lelya_fedorov_72
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 391
З нами з: 14.09.13
Подякував: 102 раз.
Подякували: 48 раз.
 
Профіль
 
  #<123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 702
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 13:50
using1968
2 1195
Переглянути останнє повідомлення
Суб 16 тра, 2026 11:40
romanpidlubnij099
1 1177
Переглянути останнє повідомлення
Суб 09 тра, 2026 18:45
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама