|
Загрозлива ситуація в економіці може продовжитися в наступно |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Суб 16 лис, 2013 19:15
Мне кажется, что ребятам надо определиться - то ли у нас покращення, то ли полный 3,14здец. А начали танцы с бубнами...
-
Artist
-
-
- Повідомлень: 1391
- З нами з: 05.12.08
- Подякував: 8 раз.
- Подякували: 360 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 16 лис, 2013 19:24
Блин, а когда же уже светлое будущее?
-
fermer_1941
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 915
- З нами з: 25.11.11
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 102 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 16 лис, 2013 19:29
Artist написав:Мне кажется, что ребятам надо определиться - то ли у нас покращення, то ли полный 3,14здец. А начали танцы с бубнами...
3,14здец, какое покращення
-
tiamin
-
-
- Повідомлень: 954
- З нами з: 16.09.09
- Подякував: 1298 раз.
- Подякували: 181 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 16 лис, 2013 19:30
Artist написав:Мне кажется, что ребятам надо определиться - то ли у нас покращення, то ли полный 3,14здец. А начали танцы с бубнами...
Вы что ахринели!!! Определиться! Нам даже не сказали кто денег больше заплатит!Кто больше денег даст за того и замуж пойдём!Мой пёсик весь дрожит когда видит еду,а чем от него отличаются от него люди!!!Люди дрожат от денег больше чем звери, поэтому все мы продажные шкуры и грош нам цена! Мы твари которых создал этот мир! Кто лучшая тварь у того и деньги! Ничего личного---только деньги!
-
lelya_fedorov_72
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 391
- З нами з: 14.09.13
- Подякував: 102 раз.
- Подякували: 48 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 16 лис, 2013 19:38
Хочу добавить! Кто придерживается иной точки зрения просьба голосовать за коммунистов!
-
lelya_fedorov_72
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 391
- З нами з: 14.09.13
- Подякував: 102 раз.
- Подякували: 48 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 16 лис, 2013 20:26
Понимаете, тут напрашиваются две версии: либо Николай Янович откровенно издевается над нами, или же он, извините, просто тупой", - добавил профессор. http://news.finance.ua/ru/~/1/0/all/2011/09/03/250410
-
Dikoy
-
-
- Повідомлень: 1291
- З нами з: 19.03.09
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 45 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 16 лис, 2013 20:27
Треба ж, "ситуація загрозлива продовжиться в наступному році". А починали з "покращення життя вже сьогодні". Допокращувалися? А пройшло всього лиш якихось три роки. Може вже пора нафіг з пляжу?
-
Mirax
-
-
- Повідомлень: 6649
- З нами з: 04.06.09
- Подякував: 872 раз.
- Подякували: 876 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 16 лис, 2013 20:36
Mirax написав:Треба ж, "ситуація загрозлива продовжиться в наступному році". А починали з "покращення життя вже сьогодні". Допокращувалися? А пройшло всього лиш якихось три роки.
ну, жизнь такая штука- белая полоса, черная, потом опять белая. вот покращення 3 года было, теперь черед черной полосы.
-
tiamin
-
-
- Повідомлень: 954
- З нами з: 16.09.09
- Подякував: 1298 раз.
- Подякували: 181 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 16 лис, 2013 20:44
tiamin написав: Mirax написав:Треба ж, "ситуація загрозлива продовжиться в наступному році". А починали з "покращення життя вже сьогодні". Допокращувалися? А пройшло всього лиш якихось три роки.
ну, жизнь такая штука- белая полоса, черная, потом опять белая. вот покращення 3 года было, теперь черед черной полосы.
Вы случайно не гаишник  У них есть полосатые палочки с чёрными и белыми полосами 
-
lelya_fedorov_72
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 391
- З нами з: 14.09.13
- Подякував: 102 раз.
- Подякували: 48 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 16 лис, 2013 20:49
tiamin написав: Mirax написав:Треба ж, "ситуація загрозлива продовжиться в наступному році". А починали з "покращення життя вже сьогодні". Допокращувалися? А пройшло всього лиш якихось три роки.
ну, жизнь такая штука- белая полоса, черная, потом опять белая. вот покращення 3 года было, теперь черед черной полосы.
Гаишники волшебники  Махнули палочкой- и у Вас в кармане не стало несколько тысяч  Махнули второй раз и Вы уже без личного автомобиля  Махнули в третий раз --- а их уже взяли за взятку 
-
lelya_fedorov_72
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 391
- З нами з: 14.09.13
- Подякував: 102 раз.
- Подякували: 48 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
702 |
|
|
|
2 |
1195 |
|
|
|
1 |
1177 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|