|
Уряд Азарова має або продовжити підготовку до євро асоціації |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 25 лис, 2013 12:06
Пропонуємо до обговорення: Уряд має або продовжити підготовку до євро асоціації, або піти у відставку - В.Кличко
Дивися повний текст Уряд Азарова має або продовжити підготовку до євро асоціації, або піти у відставку - Кличко.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101001
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 25 лис, 2013 12:06
клоун, все вы за одно, пиляльщики - ударники
-
vena39
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 25 лис, 2013 12:13
Таких личностей как АзарОВ, АрбузОВ и т.п. которые работают на благо рашки и на разрушение Украины давно пора отправить в их радную рашку откуда они и панаехали.
-
DenAuditor
-
-
- Повідомлень: 393
- З нами з: 18.12.12
- Подякував: 611 раз.
- Подякували: 177 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 25 лис, 2013 12:15
vena39 написав:клоун, все вы за одно, пиляльщики - ударники
выбор между мелкими ворами и ворами рецидивистами при власти
-
Pilot_L29
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 25 лис, 2013 12:22
Анализируйте прежде, чем оскорблять. Уряд должен уйти в отставку.
-
ab_bear_wolf
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 25 лис, 2013 12:50
Pilot_L29 написав: выбор между мелкими ворами и ворами рецидивистами при власти
Щипачу трамвайному легче навалять за его злодеяния или уберечься от них,чем проделать то же с вооруженным гопником
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 25 лис, 2013 13:20
vena39 написав:клоун, все вы за одно, пиляльщики - ударники
в мульте он персонаж зачётный))) платит налоги в германии а не в украине. Патриот)))) или пэтриот)))
-
Мойдодыр
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 206
- З нами з: 03.07.12
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 27 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 25 лис, 2013 13:23
Мойдодыр написав: vena39 написав:клоун, все вы за одно, пиляльщики - ударники
в мульте он персонаж зачётный))) платит налоги в германии а не в украине. Патриот)))) или пэтриот)))
Ги-ги.. Так Германии- повезло хоть там кто то платит налоги.. А в Укрии ни Чивакуня ни его Семья ни Семья Хазарова и прочие "пшонки" вообще никаких налогов не платят.. Правда из бюдежа укрского на содержание Чивакуни идёт полтора мульта гривона в день..
-
Maleficarum
-
-
- Повідомлень: 20297
- З нами з: 08.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 2588 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 25 лис, 2013 13:49
Maleficarum написав: Ги-ги.. Так Германии- повезло хоть там кто то платит налоги.. А в Укрии ни Чивакуня ни его Семья ни Семья Хазарова и прочие "пшонки" вообще никаких налогов не платят.. Правда из бюдежа укрского на содержание Чивакуни идёт полтора мульта гривона в день..
тут нужно как в южной корее - одного прилюдно грохнуть и ласково по просить остальных вернуть деньги в семью)))
-
Мойдодыр
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 206
- З нами з: 03.07.12
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 27 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
962 |
|
|
|
1 |
1289 |
|
|
|
1 |
444 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|