Уряд Азарова має або продовжити підготовку до євро асоціації

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 25 лис, 2013 12:06

Уряд Азарова має або продовжити підготовку до євро асоціації

Пропонуємо до обговорення:
Уряд має або продовжити підготовку до євро асоціації, або піти у відставку - В.Кличко

Дивися повний текст Уряд Азарова має або продовжити підготовку до євро асоціації, або піти у відставку - Кличко.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101001
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 25 лис, 2013 12:06

клоун, все вы за одно, пиляльщики - ударники
vena39
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 25 лис, 2013 12:13

Таких личностей как АзарОВ, АрбузОВ и т.п. которые работают на благо рашки и на разрушение Украины давно пора отправить в их радную рашку откуда они и панаехали.
DenAuditor
 
Повідомлень: 393
З нами з: 18.12.12
Подякував: 611 раз.
Подякували: 177 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 25 лис, 2013 12:15

  vena39 написав:клоун, все вы за одно, пиляльщики - ударники

выбор между мелкими ворами и ворами рецидивистами при власти
Pilot_L29
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 25 лис, 2013 12:22

Анализируйте прежде, чем оскорблять. Уряд должен уйти в отставку.
ab_bear_wolf
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 25 лис, 2013 12:50

  Pilot_L29 написав: выбор между мелкими ворами и ворами рецидивистами при власти

Щипачу трамвайному легче навалять за его злодеяния или уберечься от них,чем проделать то же с вооруженным гопником
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 25 лис, 2013 13:20

  vena39 написав:клоун, все вы за одно, пиляльщики - ударники

в мульте он персонаж зачётный))) платит налоги в германии а не в украине. Патриот)))) или пэтриот)))
Мойдодыр
 
Заблокований
Повідомлень: 206
З нами з: 03.07.12
Подякував: 4 раз.
Подякували: 27 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 25 лис, 2013 13:23

  Мойдодыр написав:
  vena39 написав:клоун, все вы за одно, пиляльщики - ударники

в мульте он персонаж зачётный))) платит налоги в германии а не в украине. Патриот)))) или пэтриот)))
Ги-ги.. Так Германии- повезло хоть там кто то платит налоги.. А в Укрии ни Чивакуня ни его Семья ни Семья Хазарова и прочие "пшонки" вообще никаких налогов не платят.. Правда из бюдежа укрского на содержание Чивакуни идёт полтора мульта гривона в день..
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 25 лис, 2013 13:49

  Maleficarum написав: Ги-ги.. Так Германии- повезло хоть там кто то платит налоги.. А в Укрии ни Чивакуня ни его Семья ни Семья Хазарова и прочие "пшонки" вообще никаких налогов не платят.. Правда из бюдежа укрского на содержание Чивакуни идёт полтора мульта гривона в день..

тут нужно как в южной корее - одного прилюдно грохнуть и ласково по просить остальных вернуть деньги в семью)))
Мойдодыр
 
Заблокований
Повідомлень: 206
З нами з: 03.07.12
Подякував: 4 раз.
Подякували: 27 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 962
Переглянути останнє повідомлення
Нед 10 тра, 2026 11:03
Дюрі-бачі
1 1289
Переглянути останнє повідомлення
Чет 30 кві, 2026 12:59
Ірина_
1 444
Переглянути останнє повідомлення
Чет 09 кві, 2026 11:39
CounterUrbanizer
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама