Українське місто попросилося до ЄС окремо від решти країни

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234 ... 7>
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 13:06

Українське місто попросилося до ЄС окремо від решти країни

Пропонуємо до обговорення:
Як розповіла мер міста Ірина Верещук, можливість подати таке звернення надає їм Європейська хартія про місцеве самоврядування

Дивися повний текст Українське місто попросилося до ЄС окремо від решти країни.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 13:18

вот так и запускаются механизмы уничтожения государства - через сепаратистские настроения толпы.
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 13:20

  Мойдодыр написав:всю западень можно сразу попросить поляков забрать, чтобы потом воняли как плохо живется в польше.

Ви будь-ласка за своєю дупою приглядуйте, а не намагайтися торгувати чужою.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 13:21

  Мойдодыр написав:всю западень можно сразу попросить поляков забрать, чтобы потом воняли как плохо живется в польше.


Польша и Украина - это небо и земля. Даже столица Киев выглядит на фоне обычных городов Польши откровенным гов..м!
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10717
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1544 раз.
Подякували: 1964 раз.
 
Профіль
 
2
2
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 13:27

Re: Українське місто попросилося до ЄС окремо від решти краї

Первый звоночек.. Следующими будут"русины"..
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 13:30

  SAP написав:вот так и запускаются механизмы уничтожения государства - через сепаратистские настроения толпы.

Я думаю, що то якась фігня.. Місцева влада пхає носа за межі своїх повноважень. І буде з того пшик.. а якщо когось посадять за сепаратизм - буду тіки радий.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 13:30

  Мойдодыр написав:
  mju написав: Ви будь-ласка за своєю дупою приглядуйте, а не намагайтися торгувати чужою.

д:УПА это у вас))) вы туда её выставляете)))

І чому ви тоді мені розповідаєте - що я хочу?
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 13:31

  BIGor написав: Польша и Украина - это небо и земля. Даже столица Киев выглядит на фоне обычных городов Польши откровенным гов..м!

ну если на главной площади майдаунам разрешено с рать и бухать и разбивать палатки - то тут вы правы. Наприезжало ущербных - они и в полье и в европе ущербные, такова их карма.
Мойдодыр
 
Заблокований
Повідомлень: 206
З нами з: 03.07.12
Подякував: 4 раз.
Подякували: 27 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 13:33

  mju написав: І чому ви тоді мені розповідаєте - що я хочу?

а вы разве из "города Рава-Русская"??? и Львов туда хочет. Я и желаю удачи. Что не так?
Мойдодыр
 
Заблокований
Повідомлень: 206
З нами з: 03.07.12
Подякував: 4 раз.
Подякували: 27 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 13:33

  mju написав:
  SAP написав:вот так и запускаются механизмы уничтожения государства - через сепаратистские настроения толпы.

Я думаю, що то якась фігня.. Місцева влада пхає носа за межі своїх повноважень. І буде з того пшик.. а якщо когось посадять за сепаратизм - буду тіки радий.

а я думаю нет, и думаю что за все заплачено, европейскими бумажечками от наших "партнеров".
ЗЫ:
Если человек думает, что в историческом движении общества имеют место случайности, то он полный идиот (Марк Туллий Цицерон)
В политике ничего не происходит случайно. Если что-то случилось, то так было задумано.
(Франклин Рузвельт)
SAP
 
 
 
  #1234 ... 7>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1272
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 чер, 2026 08:46
olegsvitov2
1 2107
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 чер, 2026 22:05
salvydas
1 608
Переглянути останнє повідомлення
Нед 31 тра, 2026 04:18
maxim4009
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама