|
Янукович готовий підписати УА з Євросоюзом в обмін на 160 мл |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 27 лис, 2013 17:23
Пропонуємо до обговорення: Янукович готовий підписати УА з Євросоюзом в обмін на 160 млрд євро - до 2017 року
Дивися повний текст Янукович готовий підписати УА з Євросоюзом в обмін на 160 млрд євро - до 2017 року.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101016
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 27 лис, 2013 17:23
жадность фраера погубит....
-
Pilot_L29
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 27 лис, 2013 17:24
2018г -первая строчка миллиардеров Forbs за Украиной
-
vova3215
-
-
- Повідомлень: 143
- З нами з: 08.07.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 18 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 27 лис, 2013 17:27
Я охреневаю от математики. Период 2014-2017 равняется 4 годам. Умножаем на 20 млрд.\год и получаем 80 млряд, но никак не 160. Оно еще и считаьт не умеет, абы потрындеть без ответственности за свои слова.
-
sergii_chernyshov
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 27 лис, 2013 17:29
https://petitions.whitehouse.gov/petition/impose-personal-sanctions-president-ukraine-viktor-yanukovych-and-cabinet-ministers-ukraine-members/h58Fz30V
внимание здесь разместили петицию на сайте белого дома о введении санкций против януковича и кабинетов министров, и заморозке их всех счетов! иди те регистрируйтесь и голосуйте! надо собрать 100 тыс голосов чтобы петицию белый дом принял к рассмотрению!
-
fuKoff
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 27 лис, 2013 17:38
не плохая придумана отмазка невозможности вступления...
-
stokoz
-
-
- Повідомлень: 2216
- З нами з: 21.06.11
- Подякував: 241 раз.
- Подякували: 309 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 27 лис, 2013 17:49
sergii_chernyshov написав:Я охреневаю от математики. Период 2014-2017 равняется 4 годам. Умножаем на 20 млрд.\год и получаем 80 млряд, но никак не 160. Оно еще и считаьт не умеет, абы потрындеть без ответственности за свои слова.
Відразу видно, що Ви українських академій не закінчували, рахувати абсолютно не вмієте!  160 млрд передбачають 80 млрд - стабілізаційний фонд і ще 80 млрд - відкати для проФФесора і Ко.  Стандартні 50/50. Треба враховувати українські реалії.
-
Bestal_N
-
-
- Повідомлень: 712
- З нами з: 09.01.12
- Подякував: 121 раз.
- Подякували: 372 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 27 лис, 2013 18:14
Вот по этому выступать надо за вотум недоверия к правительству а не за подписание договора с ЕС, куда эти деньги еще долго будут уходить неизвестно, а деньги эти - не подарок, и будут отдавать обычные украинцы. Если конечно целью евромайдана является не долговая яма перед ЕС (деньги очень быстро ПРавильно "освоят") а независимость и улучшение ситуации в стране.
-
aga872
-
-
- Повідомлень: 907
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 389 раз.
- Подякували: 164 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 27 лис, 2013 18:26
Книжки этот дятел пусть свои продаст.. Он же пейсатель.. Гонорары- большие..Значит востребованны очень его книжки..
-
Maleficarum
-
-
- Повідомлень: 20297
- З нами з: 08.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 2588 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 27 лис, 2013 18:58
sergii_chernyshov написав:Я охреневаю от математики. Период 2014-2017 равняется 4 годам. Умножаем на 20 млрд.\год и получаем 80 млряд, но никак не 160.
Просто по привычке чувак прикрутил свой интерес..)))
-
Lawyer
-
-
- Повідомлень: 1002
- З нами з: 29.07.13
- Подякував: 479 раз.
- Подякували: 273 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
478 |
|
|
|
1 |
1804 |
|
|
|
1 |
682 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|