|
Вчені пояснили - звідки взялися "160 млрд. євро Азарова" для |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 28 лис, 2013 18:05
Пропонуємо до обговорення: Вони з'явилися виходячи з витрат на аналогічні цілі Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини в період з 1991 по 2015 роки
Дивися повний текст Вчені пояснили - звідки взялися "160 млрд. євро Азарова" для адаптації до ЄС.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101012
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 28 лис, 2013 18:05
Единственное ясно с коэффициентом 1.5 - 50% -это откат, залаживается уже даже при расчетах НАНУ.
-
laa1999
-
-
- Повідомлень: 3016
- З нами з: 10.06.08
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 568 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 28 лис, 2013 18:08
50% відкат мало - 90% норм показник для теперішньої влади)
-
ihor_tseb
-
-
- Повідомлень: 126
- З нами з: 10.01.13
- Подякував: 26 раз.
- Подякували: 21 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 28 лис, 2013 18:16
Странная арифметика, однако, Украина НЕ ЯВЛЯЕТСЯ кандидатом на вступление в ЕС. Так с какого это перепугу ЕС должен платить за ремонт гнилых труб в Киеве, например? Неужели не понятно, что это бред? Или Москва готова за это заплатить? Если нет, то в чем смысл украинского попрошайничества тогда?
-
Polly
-
-
- Повідомлень: 1992
- З нами з: 26.05.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 430 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 28 лис, 2013 18:51
laa1999 написав:Единственное ясно с коэффициентом 1.5 - 50% -это откат, залаживается уже даже при расчетах НАНУ.
Научно установленная норма!
-
Jorj
-
-
- Повідомлень: 3546
- З нами з: 26.06.08
- Подякував: 632 раз.
- Подякували: 625 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 28 лис, 2013 19:46
Які вони жалюгідні, ці попрошайки. Ганьба України перед цілим Світом. Таку багату природними і людськими ресурсами країну розікрасти і згнобити до такої клямки.
-
Mirax
-
-
- Повідомлень: 6649
- З нами з: 04.06.09
- Подякував: 872 раз.
- Подякували: 876 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 28 лис, 2013 21:09
Mirax написав:Які вони жалюгідні, ці попрошайки. Ганьба України перед цілим Світом. Таку багату природними і людськими ресурсами країну розікрасти і згнобити до такої клямки.
А грабят то свои - "ридненьки"... А люди сдуру все спорят кто виноват Москва или Брюссель.
-
GorKy
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 1201
- З нами з: 14.08.11
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 149 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 28 лис, 2013 21:58
У меня вопрос к НАНУ: каким образом количество населения влияет на расходы по изменению законодательства? Это как, для страны с 20 млн. населения закон о судьях будет в три раза тоньше, чем для страны с 60-тью??? Вроде как от этого показателя не зависит сложность процессов в стране и, как следствие, законодательства, их регламентирующего. 
-
insideman
-
-
- Повідомлень: 961
- З нами з: 13.04.13
- Подякував: 245 раз.
- Подякували: 98 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
893 |
|
|
|
4 |
1303 |
|
|
|
1 |
1023 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|