Ніякі протести і революції не матимуть сенсу, допоки ними бу

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 03 гру, 2013 16:18

Ніякі протести і революції не матимуть сенсу, допоки ними бу

Пропонуємо до обговорення:
Ніякі протести і революції не матимуть сенсу, допоки ними будуть користуватися діючі політики - Богомолець

Дивися повний текст Ніякі протести і революції не матимуть сенсу, допоки ними будуть користуватися діючі політики - Богомолець.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101006
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 03 гру, 2013 16:18

A gde vziat lenina?
Eddy
 
Повідомлень: 744
З нами з: 12.10.13
Подякував: 1 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 03 гру, 2013 16:27

  Eddy написав:A gde vziat lenina?


Напрокат - из мавзолея ( там дадут - припудрят малехо и дадут...)
Востаннє редагувалось aleksalt в Вів 03 гру, 2013 16:47, всього редагувалось 1 раз.
aleksalt
 
Повідомлень: 8103
З нами з: 16.11.09
Подякував: 667 раз.
Подякували: 1502 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 03 гру, 2013 16:28

мамзель Богомолец - из тех барышень, что палец в рот не клади. А то откусит по самые помидоры)))). Настоящая крокодилица в овечьей шкуре))) Хочет поиметь свою собственную полит. партию. И на шару, без милионных инвестиций)))) Какова красотка, а?
Востаннє редагувалось Frant в Вів 03 гру, 2013 16:31, всього редагувалось 3 разів.
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23386
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1858 раз.
Подякували: 2608 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 03 гру, 2013 16:29

золотые слова
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 03 гру, 2013 16:45

Що за маячня? Ті хто підтримують Майдан мають дуже широкий спектр думок - від ліберального до націоналістичних, від праворадикальних до пацифічних і тому одна партія в них в принципі не може бути. Є різні партії, хтось може створити ще одну, якщо якісь активісти мають спільну платформу, але тільки певна частина. Оскільки інакше вийде щось типу "Всі гарні люди, проти всього поганого".
Бandera
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 03 гру, 2013 18:01

Для мединститута главная проблема -корупция - а кто организатор корупции в институте?
laa1999
 
Повідомлень: 3016
З нами з: 10.06.08
Подякував: 2 раз.
Подякували: 568 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
9 3094
Переглянути останнє повідомлення
Нед 23 січ, 2022 09:46
moveton
7 2221
Переглянути останнє повідомлення
Вів 11 січ, 2022 17:22
Igorten
9 3501
Переглянути останнє повідомлення
Пон 29 лис, 2021 10:04
_hunter
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама