|
Ніякі протести і революції не матимуть сенсу, допоки ними бу |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 03 гру, 2013 16:18
Пропонуємо до обговорення: Ніякі протести і революції не матимуть сенсу, допоки ними будуть користуватися діючі політики - Богомолець
Дивися повний текст Ніякі протести і революції не матимуть сенсу, допоки ними будуть користуватися діючі політики - Богомолець.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 03 гру, 2013 16:18
A gde vziat lenina?
-
Eddy
-
-
- Повідомлень: 744
- З нами з: 12.10.13
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 33 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 03 гру, 2013 16:27
Eddy написав:A gde vziat lenina?
Напрокат - из мавзолея ( там дадут - припудрят малехо и дадут...)
Востаннє редагувалось aleksalt в Вів 03 гру, 2013 16:47, всього редагувалось 1 раз.
-
aleksalt
-
-
- Повідомлень: 8103
- З нами з: 16.11.09
- Подякував: 667 раз.
- Подякували: 1502 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 03 гру, 2013 16:28
мамзель Богомолец - из тех барышень, что палец в рот не клади. А то откусит по самые помидоры)))). Настоящая крокодилица в овечьей шкуре))) Хочет поиметь свою собственную полит. партию. И на шару, без милионных инвестиций)))) Какова красотка, а?
Востаннє редагувалось Frant в Вів 03 гру, 2013 16:31, всього редагувалось 3 разів.
-
Frant
-
-
- Повідомлень: 23392
- З нами з: 12.09.11
- Подякував: 1863 раз.
- Подякували: 2614 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 03 гру, 2013 16:29
золотые слова
-
spas
-
-
- Повідомлень: 3223
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 153 раз.
- Подякували: 516 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 03 гру, 2013 16:45
Що за маячня? Ті хто підтримують Майдан мають дуже широкий спектр думок - від ліберального до націоналістичних, від праворадикальних до пацифічних і тому одна партія в них в принципі не може бути. Є різні партії, хтось може створити ще одну, якщо якісь активісти мають спільну платформу, але тільки певна частина. Оскільки інакше вийде щось типу "Всі гарні люди, проти всього поганого".
-
Бandera
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 03 гру, 2013 18:01
Для мединститута главная проблема -корупция - а кто организатор корупции в институте?
-
laa1999
-
-
- Повідомлень: 3016
- З нами з: 10.06.08
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 568 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
9 |
3103 |
|
|
|
7 |
2239 |
|
|
|
9 |
3521 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|