Акції протесту не заважають банкам працювати в нормальному р

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 08:34

Акції протесту не заважають банкам працювати в нормальному р

Пропонуємо до обговорення:
Акції протесту не заважають банкам працювати в нормальному режимі

Дивися повний текст Акції протесту не заважають банкам працювати в нормальному режимі.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101018
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 08:34

а вкладчики, которые доверили нам свои деньги, могут не сомневаться: каждая их гривна – в надежных руках»

Хотелось-бы узнать в чьих конкретно руках. Ну а про валюту скромно промолчим.
volia
 
Повідомлень: 140
З нами з: 24.12.12
Подякував: 15 раз.
Подякували: 31 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 08:58

  volia написав:а вкладчики, которые доверили нам свои деньги, могут не сомневаться: каждая их гривна – в надежных руках»

Хотелось-бы узнать в чьих конкретно руках. Ну а про валюту скромно промолчим.

В китайских. Если ему там корма насыпят, то власть еще немножко продержаться сможет.
Карбофос
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 12:50

Конечно, проще отстаивать ту точку зрения, что в стране все плохо при любой власти. Но подумать о логичности всего происходящего не так сложно. Не могут митинги прямо повлиять на стабильность банковской системы, потому что сегодня не разгар мирового кризиса, когда любая дестабилизация способна принести непоправимый ущерб. Как раз наоборот, население достаточно активно снижает уровень долларизации и наращивает депозиты, что говорит о том, что любые заявки об очередях за депозитами – это провокации.
Serbin
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 12:53

Serbin" депозиты, что говорит о том, что любые заявки об очередях за депозитами – это провокации." Ги-ги.. И то шо твой прейзыйдент типа "прахфессар" это тоже провокация.. "Доцент" он..
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 12:54

А чим вони можуть заважати, якщо самі ж мітингуючи мають рахунки в банках.
yratomhyk
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 14:02

Населення достатньо активно підтримує банківську систему. В вересні воно збільшило депозитних вкладів на 890 мільйонів гривень. Більшою мірою, це довгострокові вклади, які приносять більше прибутків. Таким чином, протести не можуть спровокувати їх забрати свої вклади передчасно і втратити прибутки, бо немає прямого зв’язку між банківською системою і тим, що відбувається на Майдані.
Мастаренко
 
Повідомлень: 33
З нами з: 26.11.13
Подякував: 3 раз.
Подякували: 16 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 14:53

Майдан – это некий протест. Но банковская система никак не пересекается с ним.
ylyhev
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 14:59

Re: Акції протесту не заважають банкам працювати в нормально

  ylyhev написав:Но банковская система никак не пересекается с ним.
Азирову расскажите. А то он уже отмазку нашел.
Карбофос
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 16:21

Курс доллара на межбанке побил отметку 8,30, но банки работают в нормальном режиме. Паники нет. Доллара - тоже... Спрос на горячий чай-кофе на майдане выше, чем спрос на доллар...
Obval_Defoltovich
1
 
Повідомлень: 3519
З нами з: 14.06.10
Подякував: 345 раз.
Подякували: 900 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 5503
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 гру, 2025 23:05
moveton
0 1402
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 10 жов, 2025 15:47
R2
3 1368
Переглянути останнє повідомлення
Сер 27 сер, 2025 15:36
bukacmaksim49
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама