|
Україна накопичила на $1,1 млрд більше валюти, ніж витратила |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 04 гру, 2013 11:39
Пропонуємо до обговорення: Україна накопичила більше валюти, ніж витратила
Дивися повний текст Україна накопичила на $1,1 млрд більше валюти, ніж витратила - НБУ.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101006
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 11:39
Ну блин, ну когда Охрименко со мной на коньяк поспорит, что весной доллар будет 9?
-
sensei
-
-
- Повідомлень: 1127
- З нами з: 03.01.11
- Подякував: 51 раз.
- Подякували: 174 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 11:55
sensei написав:Ну блин, ну когда Охрименко со мной на коньяк поспорит, что весной доллар будет 9?
а вы ему в личку предлагали? ;)
-
spas
-
-
- Повідомлень: 3223
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 153 раз.
- Подякували: 516 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 11:56
Кто-то в курсе, как это удалось при отрицательном торговом сальдо 2.3 ярда? Откуда взялись и куда делись (судя по падению ЗВР по итогам октября) 4 ярда?
-
hxbbgaf
-
-
- Повідомлень: 23442
- З нами з: 24.08.09
- Подякував: 1687 раз.
- Подякували: 2400 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Сер 04 гру, 2013 12:05
вот брехливые пришлепки! а то что мы за газ ФР не платим уже 4 месяц - он скромно умолчал? с учетом этих долгов про какой "плюс" идет речь??
-
spas
-
-
- Повідомлень: 3223
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 153 раз.
- Подякували: 516 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 12:38
spas написав:вот брехливые пришлепки! а то что мы за газ ФР не платим уже 4 месяц - он скромно умолчал? с учетом этих долгов про какой "плюс" идет речь??
а то что газа меньше закупили и непонятно чем будут зимой топить, то что неизвестно сколько должны заплатить за тот газ, который уже поставили. подумать только, долг страны за газ еще за август. так и сказали, что зимой за газ нечем платить, типа перенесли оплату на весну, но сам русский газпром это не подтвердил. уже говорили что газпром дал скидку на газ, а эта скидка оказалась кредитом под 6% на месяц, но этот месяц уже лавно прошел, а наши за этот газ по кредиту так и не заплатили.
-
cellar
-
-
- Повідомлень: 4059
- З нами з: 09.04.10
- Подякував: 455 раз.
- Подякували: 451 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 04 гру, 2013 13:34
Так а у чому взагалі проблеми, якщо за рік платіжний баланс збільшився e п’ять разів. І це при тому, що за зовнішніми борговими зобов’язаннями було виплачено максимальну суму в порівнянні з іншими роками.
-
vikakondraty
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Схожі теми
|
|
|
1 |
588 |
|
|
|
1 |
546 |
|
|
|
1 |
797 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|