Україна накопичила на $1,1 млрд більше валюти, ніж витратила

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 11:39

Україна накопичила на $1,1 млрд більше валюти, ніж витратила

Пропонуємо до обговорення:
Україна накопичила більше валюти, ніж витратила

Дивися повний текст Україна накопичила на $1,1 млрд більше валюти, ніж витратила - НБУ.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 11:39

Ну блин, ну когда Охрименко со мной на коньяк поспорит, что весной доллар будет 9?
sensei
 
Повідомлень: 1127
З нами з: 03.01.11
Подякував: 51 раз.
Подякували: 174 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 11:55

  sensei написав:Ну блин, ну когда Охрименко со мной на коньяк поспорит, что весной доллар будет 9?

а вы ему в личку предлагали? ;)
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 11:56

Кто-то в курсе, как это удалось при отрицательном торговом сальдо 2.3 ярда? Откуда взялись и куда делись (судя по падению ЗВР по итогам октября) 4 ярда?
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23484
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 12:05

вот брехливые пришлепки! а то что мы за газ ФР не платим уже 4 месяц - он скромно умолчал? с учетом этих долгов про какой "плюс" идет речь??
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 12:38

  spas написав:вот брехливые пришлепки! а то что мы за газ ФР не платим уже 4 месяц - он скромно умолчал? с учетом этих долгов про какой "плюс" идет речь??

а то что газа меньше закупили и непонятно чем будут зимой топить, то что неизвестно сколько должны заплатить за тот газ, который уже поставили. подумать только, долг страны за газ еще за август. так и сказали, что зимой за газ нечем платить, типа перенесли оплату на весну, но сам русский газпром это не подтвердил. уже говорили что газпром дал скидку на газ, а эта скидка оказалась кредитом под 6% на месяц, но этот месяц уже лавно прошел, а наши за этот газ по кредиту так и не заплатили.
cellar
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4059
З нами з: 09.04.10
Подякував: 455 раз.
Подякували: 451 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 13:34

Так а у чому взагалі проблеми, якщо за рік платіжний баланс збільшився e п’ять разів. І це при тому, що за зовнішніми борговими зобов’язаннями було виплачено максимальну суму в порівнянні з іншими роками.
vikakondraty
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 567
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 чер, 2026 16:36
dmytropetrov0301
1 891
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 13:50
using1968
1 1598
Переглянути останнє повідомлення
Нед 10 тра, 2026 09:39
vitapysha
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама