Путін: ви спробуйте, поясніть фермерам Франції, Іспанії, Нім

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Чет 19 гру, 2013 17:37

Путін: ви спробуйте, поясніть фермерам Франції, Іспанії, Нім

Пропонуємо до обговорення:
Путін: ви спробуйте, поясніть фермерам Франції, Іспанії, Німеччині - що потрібно "трошки притиснутися" в інтересах України

Дивися повний текст Путін: ви спробуйте, поясніть фермерам Франції, Іспанії, Німеччині - що потрібно "трошки притиснутися" в інтересах України.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101012
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 19 гру, 2013 17:37

вы попробуйте обьясните фермерам россии.
arheops
 
Повідомлень: 735
З нами з: 28.10.12
Подякував: 1 раз.
Подякували: 75 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 19 гру, 2013 17:42

  arheops написав:вы попробуйте обьясните фермерам россии.

Думается мне, что не пройдет и полгода, как опять начнутся сырно-конфетные войны со стороны РФ.
Alex Gorsh
 
Повідомлень: 1309
З нами з: 15.01.13
Подякував: 45 раз.
Подякували: 197 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 19 гру, 2013 17:51

  arheops написав:вы попробуйте обьясните фермерам россии.

для начала нужно найти фермеров в России, которые неукраинцы))))
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 19 гру, 2013 18:07

Re: Путін: ви спробуйте, поясніть фермерам Франції, Іспанії,

А они разве знают, что есть такая страна как Украина, если и узнали, то только несколько дней назад.
tiscov
 
Заблокований
Повідомлень: 1733
З нами з: 25.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 207 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 19 гру, 2013 18:15

Таке враження, що своїм пенсіонерам про 15 мільярдів доларів і про втрату по 3-5 мільярдів доларів на газі щороку до 2019 великий пу вже все пояснив?
Bestal_N
 
Повідомлень: 712
З нами з: 09.01.12
Подякував: 121 раз.
Подякували: 372 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 19 гру, 2013 18:17

  spas написав:
  arheops написав:вы попробуйте обьясните фермерам россии.

для начала нужно найти фермеров в России, которые неукраинцы))))


Це точно. Коли я жив в Росії (я там народився і жив до 18 років) українців від росіян відрізнити було дуже просто. Навіть росіяни-колгоспники за продуктами (м'ясо, молоко, овочі...) ходили в магазин. На городі хіба що картоплю саджали. А ще частіше огороди бур'яном поростали.
В той же час у українців ні один клапоть землі не залишався порожнім, а стайні заповнені свинями, коровами, курами... менталітет настільки різний.

Хоч я і давненько вже повернувся на батьківщину, але не думаю, що менталітет міняється так швидко. Це процес не на одне століття. Якщо раніше достатньо було магазину, то чого б це тяга до землі з'явилася? :mrgreen:
Гондурас_мля
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 19 гру, 2013 18:38

В Омске нужно строить метро, создавать рабочие места, развивать инфраструктуру, но денег нет! а для Украины есть!
boychenkovadim
Аватар користувача
 
Повідомлень: 69
З нами з: 19.12.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 19 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 19 гру, 2013 18:55

  Гондурас_мля написав: Це точно. Коли я жив в Росії (я там народився і жив до 18 років) українців від росіян відрізнити було дуже просто. Навіть росіяни-колгоспники за продуктами (м'ясо, молоко, овочі...) ходили в магазин. На городі хіба що картоплю саджали. А ще частіше огороди бур'яном поростали. В той же час у українців ні один клапоть землі не залишався порожнім, а стайні заповнені свинями, коровами, курами... менталітет настільки різний. Хоч я і давненько вже повернувся на батьківщину, але не думаю, що менталітет міняється так швидко. Це процес не на одне століття. Якщо раніше достатньо було магазину, то чого б це тяга до землі з'явилася?

так какой вывод?россияне таки хуже украинцев? и чо теперь с ними делать ?
audiTTor
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 19 гру, 2013 20:40

  audiTTor написав:
  Гондурас_мля написав:

так какой вывод?россияне таки хуже украинцев? и чо теперь с ними делать ?

І чого це ви переводите все в площину гірше чи краще наче армянське радіо? :mrgreen:
Вони просто різні. Кожному своє. Зате в Росії є нафта і газ. Не помруть з голодухи. Хай купують у нас чи будь де. Але не лізуть сюди зі своїм чужинським менталітетом.
"В своїй хаті своя правда і сила і воля" (с)
Гондурас_мля
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 493
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 06:29
valera_po_a
1 2021
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 тра, 2025 09:58
sshrotchuk
1 2223
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 21 бер, 2025 13:37
opryshoklv
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама