У Євромайдана з'явилася координаційна "Громадянська рада" -

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 20 гру, 2013 16:52

У Євромайдана з'явилася координаційна "Громадянська рада" -

Пропонуємо до обговорення:
У Євромайдана з'явилася координаційна "Громадянська рада" - понад 30 громадських організацій

Дивися повний текст У Євромайдана з'явилася координаційна "Громадянська рада" - понад 30 громадських організацій.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101016
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 20 гру, 2013 16:52

Вот это каша.....
Во истину: 3 хохла-2 гетмана.
Все хотят грантов. Ням-ням патриоты
sb_sb
 
Заблокований
Повідомлень: 281
З нами з: 16.07.10
Подякував: 3 раз.
Подякували: 91 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 20 гру, 2013 17:11

и организована это организация на деньги США
matua001
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 20 гру, 2013 17:42

Webracer
 
Повідомлень: 1704
З нами з: 02.09.12
Подякував: 177 раз.
Подякували: 337 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 20 гру, 2013 17:59

Это очень здорово! Эпохальное событие воистину! В Германии Меркель возглавляет коалицию партии. Сама она имеет функцию арбитра даже над собственными министрами, что короче не дает воровать. Именно это нам и нужно! Потому что воротилы нас подведут под монастырь. Мы же сами говорим - эти придут и воруют, а эти придут - тоже воруют.
verand
 
Повідомлень: 642
З нами з: 24.11.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 60 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 20 гру, 2013 18:01

  matua001 написав:и организована это организация на деньги США


Ф.М. Достоевский про Евромайдан в романе "Бесы" - Неужто не понимают, что для приобретения мнения первее всего надобен труд, собственный труд, собственный почин в деле, собственная практика! Даром никогда ничего не достанется. Будем трудиться, будем и свое мнение иметь. А так как мы никогда не будем трудиться, то и мнение иметь за нас будут те, кто вместо нас до сих пор работал, то есть всё та же Европа, все те же немцы — двухсотлетние учителя наши. К тому же Россия есть слишком великое недоразумение, чтобы нам одним его разрешить, без немцев и без труда. Вот уже двадцать лет, как я бью в набат и зову к труду!
verand
 
Повідомлень: 642
З нами з: 24.11.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 60 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 20 гру, 2013 21:06

нужно трудится эффективно а не трудится что бы считалось.
matua001
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 1938
Переглянути останнє повідомлення
Чет 26 лют, 2026 15:10
flyman
1 2300
Переглянути останнє повідомлення
Пон 16 лют, 2026 20:23
salvydas
1 4966
Переглянути останнє повідомлення
Вів 14 жов, 2025 16:22
machineryinua
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама