Зайдіть на будь-яку BTC біржу і гляньте на ордера на покупку/продажу - кількість знаків після коми - мінімально неділимою частинкою являється одна десятимільйонна біткойна. Чому не одна сота як у долара, наприклад? А тому що в такому разі битків було б 21 трильйон
DM76 написав: По второму, если разработчики изменят алгоритм и увеличат количество биткойнов, то это уже никакая не децентрализованная система и веры к ней не будет, точнее может и будет но как к обычным деньгам сейчас и какой тогда смысл менять шило на мыло, вообщем есть много вопросов, а ответов нет.
А кому ви пожалієтесь в такому разі? Вірно - нікому, оскільки система децентралізована і ніхто не несе за неї відповідальності.
Вірят в биток одиниці, а більшість хоче встигнути зрубати бабла на новій піраміді.
Я й сам купував його і лайт вдало і майнінгом займаюсь, але не вірю в нову фінсову систему на основі криптовалют
