|
Названі 6 українських міністрів, відповідальних за інтеграці |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 09 січ, 2014 21:52
Пропонуємо до обговорення: Азаров назвав шістьох міністрів, відповідальних за інтеграцію в ЄС
Дивися повний текст Названі 6 українських міністрів, відповідальних за інтеграцію в ЄС.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101001
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 09 січ, 2014 21:52
Спочатку уряд призупинив процес підписання, дав привід провокаторам розпочати громадянське протистояння яке готувалось до виборів 2015р. Саме через це країну розділено на прихильників і противників не уряду а саме асоціації. І ось уряд знову розпочинає крутитись туди - сюди, провокуючи нове протистояння яке призведе до того, що противників уряду може й не збільшиться але прихильники зникнуть, і тоді вибори для ПР справа кінчена...
-
rjnbr_yv
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 09 січ, 2014 22:13
ці сім міністрів уже б мали бути звільнені давно.з такими вибачте виконавцями тільки в "тайожний"та й то на буксирі
-
konkord7
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 09 січ, 2014 22:14
Чем-то все это напоминает подписание договора на LNG-терминал с лыжником, там тоже никто не ответил. Похоже что ответственность за результаты деятельности в правительстве не предусмотрена в принципе. В подготовительной группе д.с. оценки успеваемости не ставят.
-
chge
-
-
- Повідомлень: 7
- З нами з: 03.01.14
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 3 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 09 січ, 2014 22:18
К стенке их,чего там думать 
Востаннє редагувалось alex-odessa в П'ят 10 січ, 2014 06:52, всього редагувалось 1 раз.
-
alex-odessa
-
-
- Повідомлень: 1541
- З нами з: 04.04.11
- Подякував: 942 раз.
- Подякували: 730 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 09 січ, 2014 23:04
А при чому тут міністри? До Путі злітай, запитайся дозволу, може цього разу він не з лівої ноги встане.
-
Mirax
-
-
- Повідомлень: 6649
- З нами з: 04.06.09
- Подякував: 872 раз.
- Подякували: 876 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 09 січ, 2014 23:50
Mirax написав:А при чому тут міністри? До Путі злітай, запитайся дозволу, може цього разу він не з лівої ноги встане.
Это правда - дяде нужно спросить разрешения, а то отключат гассс и копеечку не дадут! Чем дядя заплатит пэнсии, стыпендии в следующем квартале?? Он же сам сказал, без русской копеечки был-бы нам кирдык.
-
Polly
-
-
- Повідомлень: 1992
- З нами з: 26.05.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 430 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 10 січ, 2014 12:07
alex-odessa написав:К стенке их,чего там думать 
Точно, вывести за ворота и ...
-
reef
-
-
- Повідомлень: 2775
- З нами з: 28.08.07
- Подякував: 195 раз.
- Подякували: 200 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 10 січ, 2014 12:41
Ответственность то есть - не справились с поставленной задачей, сорвали подписание соглашения, которое уже было одобрено ВР - расформировать к чертям такое правительство. Но для этого в стране должен быть Президент ГАРАНТОМ, а не проФФесионалом.
-
Mamai
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 10 січ, 2014 13:37
Хазарова поставить на " правёж".. Заставить читать тексты на украинском. За каждое коверканное слово- удар батогом. Минут за десять забьют до смерти..
-
Maleficarum
-
-
- Повідомлень: 20297
- З нами з: 08.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 2588 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
581 |
|
|
|
1 |
8608 |
|
|
|
1 |
4150 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|