Українці жертвують майбутніми пенсіями заради "швидких" грошей
Дивися повний текст Українці жертвують майбутніми пенсіями заради "швидких" грошей.
|
|
Українці жертвують майбутніми пенсіями заради "швидких" грошПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Українці жертвують майбутніми пенсіями заради "швидких" грошей. Много пояснений причин негативного явления, но о главной забыли: дикие масштабы коррупции в ПФУ. Или об этом говорить запрещено?
Re: Українці жертвують майбутніми пенсіями заради "швидких"Да черт с ней с коррупцией, но на сэкономленные деньги, при должном инвестировании можно жить припеваючи не только на пенсии и не завися от настроя в стране. Я бы в целом отказался от взносов в пф и гос пенсии, лишь бы мне дали самому распоряжаться деньгами.
Прекрасно вони замислюються. І розуміють, що віддаючи сьогодні близько 40%, їм все одно скоріш за все світить жалюгідна мінімалка.
Яку суму міг би накопичити певний "сферичний пересічний у вакуумі", що отримує середню ЗП по Держстату (постійно) й відкладає 10% щомісячного заробітку на депозити з щомісячною капіталізацією за середніми ставками для довгострокових депозитів. Розглядається три варіанти поведінки: - "гривнепатріот" - "доллароман" - активне управління портфелем, припущення ідеальних моментів переходу з однієї валюти в іншу для максимізації заощаджень. Окремо розглянуто для середнії доходів по Україні та по Києву. Додаткове питання: яку частину доходу з ЗП необхідно відкладати, щоб накопичити суму, що відсотками (на кінець 2013 року) забезпечувала б суму, що дорівнює ЗП - окремо для доларового та гривневого депозиту. Розглядаємо той самий період: з січня 1997 року до кінця 2013 року - тобто 17 років. Вихідні дані: - середня ЗП по Україні та по Києву за даними Держстату (до 2002 - середьньомісячна за кожен рік, з 2002 - помісячно) - середні ставки за депозитами фізосіб (до 2005 року - приблизні дані з finance.ua, з березня 2005 - середні за місяць ставки по строковим депозитам (за даними НБУ), з липня 2010 - середні довгострокові ставки, з травня 2011 - середні ставки за депозитми на рік) - курс долара - до березня 2000 року - офіційний курс НБУ за кожен місяць, з березня 2000 року - середні за місяць (з середньоденних даних) курси продажу й купівлі за інформацією Катані. Об'єкт щомісячно відкладає 10% заробітку щомісячно. Індексацію ЗП для коригування її росту у одного працівника поки що опускаємо. По Україні: "Гривнепатріот" накопичив 61 545,99 грн. "Долароман" накопичив 6 104,65 дол. Активне управління валютами дало змогу накопичити 113 372,19 грн (13 711,90 дол. екв.) Для забезпечення "пенсії", що відповідала б ЗП, за рахунок відсотків з гривневого депозиту, необхідно накопичити 26 720 дол. екв. Для цього доведеться відкладати 19,5% заробітку. Для забезпечення "пенсії", що відповідала б ЗП, за рахунок відсотків з доларового депозиту, необхідно накопичити 62 035 дол. Для цього доведеться відкладати 45,24% заробітку. По Києву: "Гривнепатріот" накопичив 99 805,42 грн. "Долароман" накопичив 9 881,85 дол. Активне управління валютами дало змогу накопичити 184 226,21 грн (22 281,40 дол. екв.) Для забезпечення "пенсії", що відповідала б ЗП, за рахунок відсотків з гривневого депозиту, киянину необхідно накопичити 41 062 дол. екв. Для цього доведеться відкладати 18,5% заробітку. Для забезпечення "пенсії", що відповідала б ЗП, за рахунок відсотків з доларового депозиту, тому ж киянину необхідно накопичити 95 330 дол. Для цього доведеться відкладати 42,8% заробітку. Стаття у ЖЖ - Суммируя шансы что эта страна не просуществует до моей пенсии + тот факт что сейчас пенсионный возраст и средняя продолжительность жизни в стране почти равны + огромный шанс что может страна и не развалится но очередной кризис убьет очередной пенсионный расчетный счет = зачем мне платить в ПФ, деньги из которого я никогда не увижу, и тем более я не увижу пенсию в адекватной пропорции с моими налогами? На мои отчисления в ПФ будут жить судьи, генералы, депутаты и т.д. а я буду получать пенсию буд-то всю жизнь проработал дворником в мухосранске.
Re: Українці жертвують майбутніми пенсіями заради "швидких"никакой пенсии никто не получит... зачем напрягатся
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||