|
Пенсія в кредит: Пенсійному фонду дозволили залучати банківс |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 21 січ, 2014 14:24
Пропонуємо до обговорення: Про це йдеться в законі про держбюджет-201
Дивися повний текст Пенсія в кредит: Пенсійному фонду дозволили залучати банківські кредити.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101007
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 січ, 2014 14:24
А мы то думали, кто же будет оплачивать пенсии. Оказывается, банки. Логично, деньги же у них.
-
yuniverse
-
-
- Повідомлень: 330
- З нами з: 09.11.11
- Подякував: 7 раз.
- Подякували: 80 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 січ, 2014 14:28
друзья, а точно нет варианта легально отказаться от взносов в это шапито? Ну глупо же отчислять с зарплаты в это дело.
-
yopti
-
-
- Повідомлень: 398
- З нами з: 12.08.09
- Подякував: 16 раз.
- Подякували: 22 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 січ, 2014 14:29
только в ВБР
-
yura_
-
1
-
- Повідомлень: 21929
- З нами з: 02.06.12
- Подякував: 1060 раз.
- Подякували: 1314 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 січ, 2014 14:30
скоро нас чекає великий коллапс
-
ihor_tseb
-
-
- Повідомлень: 126
- З нами з: 10.01.13
- Подякував: 26 раз.
- Подякували: 21 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 січ, 2014 14:34
у нас государство и так большой пенсионный фонд, почти все налоги идут на выплату пенсий и на содержание тех, кто эту пенсию выплачивает, а теперь еще и в кредит - это полный аут 
-
DM76
-
-
- Повідомлень: 326
- З нами з: 09.07.11
- Подякував: 17 раз.
- Подякували: 33 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 січ, 2014 14:39
yopti написав:друзья, а точно нет варианта легально отказаться от взносов в это шапито? Ну глупо же отчислять с зарплаты в это дело.
Нельзя т.к. кто же будет оплачивать пенсии судьям, депутатам и прочим  Можно получать деньги через СПД - там можно выбрать минимальные выплаты. Можно даже угадать, какие банки в этом будут участвовать 
-
ssnet
-
1
-
- Повідомлень: 2145
- З нами з: 28.04.10
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 458 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 січ, 2014 15:26
Вот теперь банки стоматолога-курченка озолотятся  Будут получать рефинанс от НБУ по 7% и выдавать кредит ПФ под 25%. Можно вообще не работать. А вообще - новость - очередное подтверждение, что страна банкрот. Барть кредиты под двузначные проценты, что их проесть - это путь в никуда. Походу после выборов 2015 страна превратится в пустыню
-
Йанык
-
1
-
- Повідомлень: 4748
- З нами з: 15.06.11
- Подякував: 750 раз.
- Подякували: 2641 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 січ, 2014 15:39
а потом пф банк заберет себе за долги..))
-
toejam82
-
-
- Повідомлень: 322
- З нами з: 13.12.12
- Подякував: 298 раз.
- Подякували: 78 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 21 січ, 2014 15:49
toejam82 написав:а потом пф банк заберет себе за долги..))
имущество ПФ и в придач у крепостных пенсионного возраста. 
-
Slon_Nosov
-
-
- Повідомлень: 2660
- З нами з: 13.07.09
- Подякував: 1093 раз.
- Подякували: 740 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
3 |
1305 |
|
|
|
2 |
3939 |
|
|
|
2 |
1262 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|