Регіонал: У фракції вже відмовляються від "колективної безвідповідальності та стадності"
Дивися повний текст Нардеп ПР: у фракції вже відмовляються від "колективної безвідповідальності та стадності".
|
|
Нардеп ПР: у фракції вже відмовляються від "колективної безвПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Нардеп ПР: у фракції вже відмовляються від "колективної безвідповідальності та стадності". Re: Нардеп ПР: у фракції вже відмовляються від "колективноїНа самом деле - все еще печальнее. Товарищ Молотов воздействовал на них лишь косвенно. Основной мотиватор - бабки. Ну т.е. риск международной изоляции, в условиях которой экспортоориентированные предприятия того же Ахметова и ко изрядно бы упали в цене и перестали приносить прибыль. Поэтому об адекватности речи пока не идет...
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||