|
Українці відмовляються від ковбаси |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 30 січ, 2014 19:12
Пропонуємо до обговорення: Це пов'язано з низькою купівельною спроможністю українського населення
Дивися повний текст Українці відмовляються від ковбаси.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101019
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 30 січ, 2014 19:12
а может просто не хватает на колбасу?
-
busau
-
-
- Повідомлень: 277
- З нами з: 05.12.13
- Подякував: 8 раз.
- Подякували: 7 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 30 січ, 2014 19:20
А може тому, що ніхто не впевнений з чого та ковбаса зроблена?
-
andrew_laser
-
-
- Повідомлень: 24
- З нами з: 16.01.09
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 3 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 30 січ, 2014 19:23
а кто вообще колбасу производит, а не ее подобие?
-
kievlyanka
-
-
- Повідомлень: 21084
- З нами з: 25.01.11
- Подякував: 675 раз.
- Подякували: 824 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 30 січ, 2014 19:24
Эту колбасу есть нельзя, такого она качества.
-
серенький
-
-
- Повідомлень: 2120
- З нами з: 02.07.11
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 195 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 30 січ, 2014 20:51
А производители мясо туда ложить не пробовали? Глядишь - спрос бы и перестал падать...
-
antey1969
-
1
-
- Повідомлень: 12330
- З нами з: 30.11.11
- Подякував: 1701 раз.
- Подякували: 3641 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
1
Додано: Чет 30 січ, 2014 20:51
andrew_laser написав:А може тому, що ніхто не впевнений з чого та ковбаса зроблена?
А в чем можна быть уверенным? Вы уверены что вода которую вы пьете чистая? Что хлеб который едите это хлеб? Ни в чем нельзя быть уверенным. Просто нужно найти колбасу которая вам нравится, и от которой у вас не ухудшается самочуствие. Все остальное не имеет значения.
-
delicious
-
-
- Повідомлень: 4598
- З нами з: 01.04.09
- Подякував: 130 раз.
- Подякували: 374 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 30 січ, 2014 21:52
delicious написав: А в чем можна быть уверенным? Вы уверены что вода которую вы пьете чистая? Что хлеб который едите это хлеб? Ни в чем нельзя быть уверенным. Просто нужно найти колбасу которая вам нравится, и от которой у вас не ухудшается самочуствие. Все остальное не имеет значения.
От сои, бумаги и умеренного количества глютамата натрия у тебя не будет ухудшаться самочувствие. Мясорубка окупается ещё до её покупки.
-
featureflower
-
-
- Повідомлень: 31
- З нами з: 29.01.14
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 4 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 31 січ, 2014 02:08
featureflower написав: delicious написав: А в чем можна быть уверенным? Вы уверены что вода которую вы пьете чистая? Что хлеб который едите это хлеб? Ни в чем нельзя быть уверенным. Просто нужно найти колбасу которая вам нравится, и от которой у вас не ухудшается самочуствие. Все остальное не имеет значения.
От сои, бумаги и умеренного количества глютамата натрия у тебя не будет ухудшаться самочувствие.
из разряда "все люди одинаковы" и "курение вредит здоровью абсолютно всем, и точка". Откуда вы знаете что у МЕНЯ не ухудшается?
-
delicious
-
-
- Повідомлень: 4598
- З нами з: 01.04.09
- Подякував: 130 раз.
- Подякували: 374 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 31 січ, 2014 08:32
покупаю WUDY, заморскую. курица-индейка в составе показывают больше 65%, цена в районе 65-70 грн за кило. нормально, есть можно. хотя, конечно, вся продукция глубокой переработки - зло. раньше заказывал итальянскую мортаделлу, в районе 80 грн получается. потом надоело.
-
unrokan_pff
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
6 |
4280 |
|
|
|
1 |
1680 |
П'ят 29 тра, 2026 07:03 Ой+
|
|
|
1 |
1754 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|