|
Не время для приватизации |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Форум містить персональні теми форумчан ділової спрямованості. Теми, що користуються популярністю в цьому розділі, можуть бути перетворені на окремі підфоруми.
Додано: Сер 23 лип, 2014 22:06
Они просто под шумок пытаются распилить все, что можно, и провести это легально, как будто надеются, что народ слепой и тупой. Но ничего, им не спишут ничего из их "деяний", я уверен, и после войны все эти приватизации в приговор войдут каждому.
-
Farmon
-
-
- Повідомлень: 53
- З нами з: 30.10.13
- Подякував: 9 раз.
- Подякували: 30 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1259 |
|
|
|
0 |
10882 |
|
|
|
8 |
6377 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|