|
Прощай обіцяний курс в 12,50 - на Міжбанку долар вже продают |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 05 вер, 2014 16:12
Пропонуємо до обговорення: Постійні коливання курсу повернулися на Міжбанк. Долар до кінця дня продають по 13.30
Дивися повний текст Прощай обіцяний курс в 12,50 - на Міжбанку долар вже продають по 13.30.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101033
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 05 вер, 2014 16:12
Думаю, ніхто й не сподівався. 12,5 грн/дол - це велика розкіш при тому, що Нацбанк толком не проводив валютних інтервенцій, а на одних адміністративних заходах далеко не поїдеш.
-
Volodymyr
-
-
- Повідомлень: 38
- З нами з: 04.02.14
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 2 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 05 вер, 2014 16:16
качели туда сюда нужны. иначе никто не заработает...:-)
-
mechanik
-
-
- Повідомлень: 14
- З нами з: 02.08.14
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 4 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 05 вер, 2014 16:19
Volodymyr написав:Думаю, ніхто й не сподівався. 12,5 грн/дол - це велика розкіш при тому, що Нацбанк толком не проводив валютних інтервенцій, а на одних адміністративних заходах далеко не поїдеш.
подозреваю, что все было спланировано. раз НБУ собрался устроить валютный аукцион для банков, значит, надо было где-то купить валюту подешевле. А где, как не межбанке можно это сделать? Вот они у опустили курс, чтобы купить дешевле, чем потом продадут.
-
AllManAlex
-
-
- Повідомлень: 54
- З нами з: 26.06.13
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 13 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 05 вер, 2014 19:31
Заголовки в последнее время на финансах почему-то всё больше в стиле желтой прессы.
-
Dobrofey
-
-
- Повідомлень: 1067
- З нами з: 24.04.09
- Подякував: 152 раз.
- Подякували: 240 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 06 вер, 2014 04:14
Как-то даже и неинтересно, НБУ слишком быстро сдулся. Либо заранее никто не планировал удерживать и тем более укреплять нацвалюту, а заявления сделаны были чисто в имиджевом смысле, а не финансовом.
-
lomakin
-
-
- Повідомлень: 40
- З нами з: 30.10.13
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 13 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 06 вер, 2014 10:51
Ситуация в стране пока сложная ,война , выборы .Ничего удивительного в этих колебаниях нет. Когда будет по-спокойнее , тогда и курс стабилизируется .
-
ALEX66
-
-
- Повідомлень: 4814
- З нами з: 04.12.09
- Подякував: 256 раз.
- Подякували: 186 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
2932 |
|
|
|
2 |
15488 |
|
|
|
1 |
6052 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|